Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A családomon kívül más miért...

A családomon kívül más miért nem szeret?

Figyelt kérdés
Eddig csak nagyon rövid kapcsolataim voltak, vagy egy pár randi után faképnél hagytak. Én nem értem hol a probléma, mert azt nem magyarázták el. Kedves, megértő, szeretetéhes, csendesebb lány vagyok. Külsőre átlagos vagyok. Úgy érzem kezdek kimenni az időből és soha nem fogok találni senkit. L/21
2014. júl. 26. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne búsulj, azért én is szeretlek.
2014. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kellenek az ilyen hülye válaszok.
2014. júl. 26. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a marha kedves stílusod az oka, amit itt a fentebbi hozzászólásoddal bemutattál...
2014. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem nem a neked való embereket találtad meg eddig. Próbálj valahol máshol, másképp ismerkedni. Hátha.
2014. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ez nem feltétlen a te hibád! Viszont kapcsolatfüggő se legyél, legyél laza és foglalkozz a barátaiddal ! biztos lesz valaki akinek jó vagy úgy ahogy vagy! Fiatal vagy, ne parázz! Tesóm 25/L és most találta meg azt a srácot akivel boldognak érzi magát!
2014. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy idegennek akit soha életembe nem láttam, de írja azt rólam hogy szeret. Az utolsónak köszönöm a választ. Már egyre kevésbé hiszem hogy megtalálom az igazit, aki szeretne úgy ahogy vagyok.
2014. júl. 26. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Néhanapján nem árt az embernek önvizsgálatot tartani. Lehet keresned kellene okokat. Nem mondom, az is lehetséges, hogy sosem találkoztál még olyan emberrel, aki nem a családtagod, de szeretne. Azonban az sem elképzelhetetlen, hogy neked van olyan tulajdonságod, amin javítani kellene...
2014. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az hogy csendesebb vagyok mint az átlag az hiba? Nem szoktam bunkó lenni.
2014. júl. 26. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, az introverzió ma nem divat és nem vonzó tulajdonság. Amikor egy ilyen lány került a szélesebb baráti körbe általában kibeszélték a háta mögött "Nem értették". Pedig az introvertáltság nem negatív tulajdonság, de ma tényleg nem lehet vele a népszerűséget fokozni főleg, ha a fiúid extrovertáltak voltak. Egyébként meg nem kezdesz "kimenni az időből". Ezen ne aggódj.
2014. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen még senkim sem volt, mégse teszek fel ilyen kérdéseket... Honnan a francból kéne tudnunk erre a választ? Ismerünk? Nem..., akkor?
2014. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!