Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti éreztetek már ilyet (bővebb...

Ti éreztetek már ilyet (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Ürességet,hiányt,szomorúságot amikor egy kedvenc sorozatotok vagy filmetek véget ért? Mert én igen és furcsa. Az előbb említetteket éreztem miután véget ért gyerekkorom kedvence a Harry Potter és a Star Wars. Most rávettem magam hogy megnézzem a Transformers részeit és ez után is. A kedvenc sorozataimról nem is beszélve...

2014. júl. 27. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja elég rossz hogy nincs folytatásuk, de én pl a Harry Potter sorozatot folyton újraolvasom már vagy 6 éve.
2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok az összes sorozatnál, amit nézek. Normális, ha kinézted, akkor valami új dolognak vége lesz az életedben.
2014. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is szoktam ilyet érezni főleg akkor ha egy nagyon jó sorozatnak 1 vagy két évad után vége és teljesen értelmetlenül zárul le és csomó kérdés fennmarad
2014. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!