Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy képzelnéd el az életed...

Hogy képzelnéd el az életed magaddal?

Figyelt kérdés
Tudnád tolerálni a hibáidat, ha saját magaddal kellene együtt laknod? Mennyire is ismered magad? Hogy képzelnéd el, milyen lenne a kapcsolatod saját magaddal?
2014. júl. 28. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fú ez jó kérdés.:) én biztos vagyok benne hogy nem tudnám magam elviselni de legalább tudnám mit kell tennem hogy jobb legyen :)
2014. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Én eltudnám simán. :)
2014. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nagy csend lenne, mert olyan típus vagyok

és nem lenne a bnőm, mert olyan szerencsétlen, hogy az már provokálna

2014. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kinyírnám magam, az tuti :) Nagyon nehéz természetem van, csoda, hogy a párom elvisel...
2014. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kizárt. Elviselhetetlen vagyok. :D
2014. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
először is összecsinálnám magam hogy van belőlem még egy.legalább tuti megérteném és érteném a vicceit.ugyanazt szeretnénk szal lemennék magammal focizni aztán fifáznánk 1et
2014. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hatalmas kupi lenne mert takarítani nem szeretek. Kaja az tuti nem lenne mert elennénk egymás elől, ellenben menne az internetes szerepjáték+ bunyó :D
2014. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Simán tudnék magammal élni. Most is azt teszem.


Egyébként könnyű rájönni, ki utálja magát. Nézd meg, hogy ki az, aki egyedül nem tud megmaradni, de mástól elvárja, hogy vele legyen.

2014. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hajajj belőlem még egy is túl sok.
2014. júl. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Elég csendes típus vagyok, csak azt nem bírnám nézni, ahogy a másik én naponta ötször elsírja magát valamin :P

Belegondolva nem is értem más, hogy volt képes velem élni, olyan sokáig...

2014. júl. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!