Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az h egyesek szépek...

Miért van az h egyesek szépek mások meg undorítóak?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar.Valaki olyan szép h már gyönyörű én meg olyan undorító vagyok :( Ez szerintetek érvényes így?!

Én 14 éves vagyok és szörnyen nézek ki,minden osztály társam sokkal de sokkal szebb :( Van rá esély h változzak még? Az arcom azért van "felpuffadva" mert oda többet hízok?



2014. júl. 29. 23:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...
2014. júl. 29. 23:39
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Relax. Nő vagy, ha szétteszed, hidd el, lesz aki beteszi. Akkor majd elhiszed, hogy gyönyörű vagy, nagy valószínűséggel túlságosan is.
2014. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az általános voltosztálytársnőim 90 százalékát nehezen ismerem fel, pedig csak 3 év telt el
2014. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi,lányok sosem hisszük el,hogy csinosak vagyunk.Pedig mindenkiben van szépség,hidd el úgy vagy jól ahogy vagy!:) Egyébként is nőni fogsz és szépülsz!:)
2014. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ki szép illetve csúnya relatív az arabok szerint a kövérek szépek a soványak csúnyák.

Kinában az a nő a nyerő akinek szét van tördelve a lábfeje és pingvinként jár.

Vietnamba arra gerjednek h a nyakán legen ilyen fémes bisz basz (Bocs nem tom a nevét.)


Bizonyos helyeken Afrikába a tág fül a nyerő.

Ahány kultúra annyi felfogás.


Biztos h lesz olyan h valakinek tetszel.

Nekem van két 100 + os nő ismerősöm mind kettőnek van férje.

Am meg még fiatal vagy még csomoszor fogsz változni.

De az se mindegy h ki mondja rád h csúnya vagy.


Rám pl mindig mondta egy náci skinhead h ronda vagy te rohadt zsidó. Am nem vagyok zsidó. A gyereknek tudtommal a mai napig 8 osztálya van alkesz és seg hülye.


Szóval nem mindegy h ki mondja rád.

2014. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert a jó Isten igy teremtett minket!:)
2014. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!