Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek most? Rossz ember...

Mit tegyek most? Rossz ember vagyok? :' (

Figyelt kérdés

apám alkoholista, egész gyerekkoromban terrorizált, bántott, el akarta lehetetleníteni az életem... tudnék róla sztorizni... de most mind1, legyen elég ennyi.

most autóbalesetet szenvedett, életveszélyben van, kb. fél órája tudtam meg.

légyszi ne b aszogassatok, h ide írok ezért de nem bírok mást tenni, nem merem most megosztani az érzéseim barátokkal meg családtagokkal.


rosszul vagyok, remeg mindenem, kavarognak bennem az érzelmek. nem tudom, hogy érzek-e sajnálatot, azt sem tudom, hogy be akarok-e hozzá menni..... borzalmas minden! eddig azt hittem, hogy gyűlölöm apámat, de most már nem tudom..

nagyon rossz ember vagyok? mit tegyek?


bocs a kategóriáért, csak késő van már, ezt olvassák, remélem nem bannolnak reggel, csak átteszik máshová.


2014. aug. 2. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
Semmit, igyál 1 sört
2014. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
menj be hozzá nekem múlthéten halt meg 1 családtagom autóbalesetben! mondjuk vele jó volt a kapcsolatom
2014. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen...menj be hozzá, bárhogy is érzel most,, lehet később megbánnád.
2014. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz ember? Szerintem más is így lenne vele, ha azt élte volna át, amit te. Várj egy kicsit, próbálj meg lenyugodni, hogy tisztán lásd a dolgokat. De erre csak azt tudom mondani, hogy a sorstól minden ember visszakapja a rossz cselekedeteit.
2014. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 laptopdj válasza:
Sajnalom ami tortent!
2014. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy rossz ember. Természetes, hogy ilyen helyzetben vele szeretnél lenni, még ha régen bántott is.

Szerintem menj be hozzá. Bocsánat, hogy ilyet írok, de ha most nem mennél be hozzá beszélgetni és elveszíted, akkor örökké bánni fogod.

2014. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
nem ezen fog múlni, hogy rossz ember vagy-e
2014. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg utálnád meg se fordulna a fejedben hogy meglátogasd de ezek szerint szereted.
2014. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Először is sajnálom. Az egész történetet.


Miért lennél rossz ember? Most egy sokk ért, idegileg

szerintem ki lehetsz, nem is kicsit... Épp emiatt vagy

döntésképtelen, érzelmileg összezavart állapotban.


És miért nem osztod meg a barátaiddal? Ők azok, akik

elméletileg melletted vannak, számíthatsz rájuk jóban-

rosszban...


Most mondhatnám, hogy "mégis az apád, és akkor jössz majd

rá, amikor nem lesz, hogy mennyire hiányzik". Ha rám hall-

gatsz, igenis összeszeded magad, és bemész hozzá. De ez

csak egy javaslat, dönts Te úgy, ahogy szeretnél.

2014. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Ha bemész hozzá, azt kevésbé tudod megbánni később, mint az ellenkezőjét, amit akár úgyis, hogy mindig benned lesz...


És valahol még akkor is az apád, mégha olyan is, amilyen


És remélem majd lesznek olyan barátaid is, akikkel bármikor tudsz bármiről beszélgetni, vagy bármikor számíthatsz rájuk bármiben :-)

2014. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!