Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, rossz ember vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, rossz ember vagyok, ha magamban irigykedek, hogy más lányoknak jut olyan pár, amilyet szeretnének, nekem pedig nem?

Figyelt kérdés
Olyannal meg nem akarok együtt lenni, akihez nem tudok őszintén vonzódni, mert mindkettőnket csak becsapnám.
2014. júl. 29. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem baj, csak magaddal szúrsz ki. Ahelyett, hogy keresnél, mérgelődsz.
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress olyat, akihez vonzódsz.
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy te is szeretnéd, ha másoknak is megadatik. Jogos.
2014. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Keress olyat, akihez vonzódsz."


Keresek én, csak nem találok, pláne olyat, akivel kölcsönös...

2014. júl. 29. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező kicsit többet árulsz el magadról pl korod, mely városban keresgélsz ilyesmi és tucatszám jelentkeznek itt is. ;)
2014. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részben én is ilyen vagyok, csak fiúban. Csak kicsit irigykedek, mert az van előttem, hogy úgysem fog tartani senkinél sokáig a love, egyszer úgyis válás lesz a vége - főleg a mai világban...
2014. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az önmagában nem gond, hogy te is erre vágysz, viszont más boldogságára irigynek lenni már rossz dolog, ettől te nem fogsz előrébb jutni. Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal.
2014. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!