Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez tényleg olyan nagy probléma?

Ez tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon nehezen tudok kezdeményezni. Mindenben. Még beszélgetéseket is. Nincs túl sok önbizalmam, és félek attól, hogy leráznak, visszautasítanak, kinevetnek. Vajon tudja ezt valaki tolerálni? El tudnak így fogadni? Megváltozni nem tudok...segítség nélkül biztos nem. De én úgy érzem, hogy ehhez nem feltétlenül kellene szakember. Talán csak IGAZ barátok. Mit tudsz tanácsolni? Mit tehetnék?


18/L


2010. jan. 11. 20:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
82%

Persze, ettől még semmi baj nincs veled. Olyan visszahúzódó de nagyon kedves és segítőkész lánynak gondollak az írásod alapján.

Szerintem amit tudsz tenni az az, hogy ha valaki közeledik hozzád akkor azzal kedves vagy, nem kötelező mindig neked kezdeményezni, aztán, ha összebarátkoztál az illetővel akkor már úgyis megy minden magától. :)

2010. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen típus vagyok...:(
2010. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Akkor már ketten vagyunk:)


Elsőnek: Igazából tényleg ez a "bárkinek -bármit" típus vagyok. Ott segítek, ahol tudok. Sajnos ezt gyakran ki is használják. :( Mondjuk ez már nem új, már meg se lepődöm rajta. Már megszoktam. Én próbálok kedves lenni azokkal akik közelednek...de általában megijednek, mert túl titokzatosnak tartanak, és úgy gondolják, hogy valami nem stimmel. Hát talán majd egyszer, valaki nem így fogja gondolni...talán :)

2010. jan. 11. 21:14
 4/69 anonim ***** válasza:
81%
most leírtad az életem, az embereknek csak az a baja hogy túl kedvesek vagyunk, persze nem vagyok egoista gondoljon mindenki amit akar, tenni nem tudsz ellene sokat, szívesen megismerkednék veled, félre ne értsd ha nem akarod nem kell, és ismerkedésnél nem is gondolok többre, csak szeretek megismerkedni új emberekkel, kort meg nemet nem írok, az is jó ha csak itt beszélgetünk, amúgy maradj továbbra is kedves egy kis mosollyal sokra tudsz menni
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Azért jó érzés, hogy nem vagyok ezzel egyedül:)


Ha gondolod, írj privátot. :)

2010. jan. 11. 21:42
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

én sem vagyok kedvezményező típus, én erre gondoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__569561-..

nem a több válaszért raktam ide, megtudhatsz benne rólam pár dolgot, de nem ajánlom :-), itt beszélgethetünk dd

2010. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
81%
kezdeményező elnézést késő van már
2010. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen vagyok, csak fiúba...
2010. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
81%
nekem csak a kezdeményezéssel vannak gondjaim, a többi megy. Csak ha nem kezdeményezek, akkor nem jutok tovább, szal öngól. egy F
2010. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Igen, talán ez a fiúknak még kellemetlenebb... :S
2010. jan. 12. 18:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!