Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom a fölösleges rossz...

Hogy tudom a fölösleges rossz energiáimat levezetni? Hogy tudom elengedni a múlt sérelmeit, úgy hogy többé ne érezzek bosszút?

Figyelt kérdés
A kapcsolatomról van szó. Május közepén szakítottunk, de később felkerestük egymást. Aztán egy darabig jó volt, viszont feljöttek bennem a régi sérelmek, úgy ahogy nála is. És másrészt iszonyatosan féltékeny típus vagyok, ami teljesen tönkre vágta az utóbbi időben ismét a kapcsolatunkat. Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem tudok túllépni sem a kapcsolaton, sem a múlt sérelmein. Viszont ha velem van, úgy érzem nem érdemli meg a csókom sem, de ha nincs velem, akkor hiányzik hogy együtt legyünk.

2014. aug. 4. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened,hogy hogyan tovább..hogy eltudod,e felejteni a múltat és tovább lépni,és helyrehozni a kapcsolatotokat..ha pedig ez nem megy,akkor hagyd a fenébe,az idő mindent sebet beheggeszt..gondolj arra,hogy majd jön egy másik,akivel minden jólesz és igyis fog történni..most pedig feküdj le az ágyra,csugd be a szemed,és jól fontold,meg,hogy melyik utat választod..sok szerenncsét :)
2014. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Caszanova válasza:

Szia!

Amit szerintem tenned kell, az a tapasztalás. Meg kell tapasztalnod dolgokat, amik után eltörpülnek a jelenlegi problémáid. Ez lehet a hosszútávú megoldás. Én is elképesztően féltékeny típus voltam, de ez hónapok alatt megváltozott, amikor egyetemi tanulmányaimat megkezdtem. Nem is tudom, h miért, az új világ, az új emberek... Nekem tönkretette ez a kapcsolatomat, a féltékenység hiányát a szeretet hiányaként fogta fel az akkori párom. A féltényenység kis mértékben jó dolog. Nagy mértékben nem. Kérj bocsánatot, ameddig teheted a hibáid miatt, már ennek elismerése is sokat jelenthet.

Ha valamit azonnal ki akarsz próbálni, próbáld ki ezt:

Képzeld el, hogy meghalt. Képzeld el, hogy elment, és nincs többé, és nem is lesz. Éld bele magad, amennyire tudod, majd nézd meg, hogy mit gondolsz. Marad-e akkor féltékenység. Marad-e harag.


Remélem segítettem.


üdv,

C

2014. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem akarlak bántani, de szerintem nem normális ha egy kapcsolat után harag marad. Megpróbálhatnátok egy kávé vagy valami mellett megbeszélni hogy örökre lezárjátok/akartok még valamit egymástól. Ha te teszed meg az első és udvarias lépést akkor nem hiszem hogy visszautasítaná, ha meg igen, akkor egyszerűen veszekedős típus vagy figyelem hiánya van, de ezekben az esetekben tudhatod hogy vége és részedről véget vethetsz ennek.

Így látatlanba ennyit tudok mondani

2014. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!