Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szornyen erzem magam amiatt,...

Szornyen erzem magam amiatt, hogy nem vagyok szep, mivel tereljem el a gondolataim?

Figyelt kérdés

Szoval ma a kezembe akadt egy kepgyujtemeny, ami altalanos iskolas eveimben keszultek, rengeteg foto, minden egyes evbol. Es az tunt fel elso korben, hogy en rettenetesen kicsi voltam hozzajuk kepest, ugy hogy en voltam a legidosebb az osztalyunkban... Picike voltam, es nem voltam valami szep kislany. Egy kepen se neztem ki jol, folegg ami mar 7.-8. Tudjatok, amikor a lanyok mar kezdenek noiesedni. Hat en nem, de nagyon nem. Kb ugy nezek ki mint egy alsos, amikor ballagtunk. De azota se valtoztam sokat. Hiaba vagyok 20 ev felett, nsgyon szomoru tudok lenni ha magamra gondolok. A korombeli lanyok mind gyonyoruek, de tenyleg. Olyan jo az alakjuk, van melluk, fenekuk, angyalarcuak, mosolyognak, kedvesek. En meg vezna vagyok, elol hatul semmi, az arcom meg most is folyton pattanasos, akarmit eszek vagy csodakremet probalok ki... Persze jo par evet letagadhatnek a korombol, de azzal is csak asom az onsajnalat sirjat.

Folyton feszult vagyok, mert nem vagyok megbekelve a helyzettel, alig mosolygok, es inkabb bunko vagyok. En mar regen letettem arrol hogy valaha is baratom legyen, mert aki megtetszik nekem, kizart hogy engem akarna. De barataim,baratnoim sincsenek, sokszor egyedul vagyok es ragodok azon hogy miert nem fogadom el magam olyannak ami vagyok.

Tudom, a szepseg nem minden, de hiaba tanultam jol, meg sikeres leszek, ha mindig a szep noket valasztjak. :// legalabbis ezidaig sokszor tapasztaltam ilyet.


2014. aug. 4. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy tévesek a a gondolataid és nem is a szépségeddel van gond. Én erre tippelnék jobban.
2014. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki külsőre megy. Nagyon sokaknak számít a belső. A külső elhanyagolható dolog, amúgy is, a szépség mulandó. A belső értékek a legfontosabbak, a személyiséged. Ne akarj folyton szép lenni. Hidd el, találni fogsz olyat, akinek te így vagy szép, így felelsz meg ahogy vagy, és nem a mellméretet és egyéb ilyen felszínes gondolkodásban előnyben részesített dolgok alapján ítélnek meg.

Tapasztalat:)

2014. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj,járj fodrászhoz,kozmetikushoz,szóval tegyél meg minden tőled telhetőt.Nőni fog az önbizalmad:)
2014. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen randa vagy, mégis mit vársz tőlünk?
2014. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kemenyen sportoltam, de lealltam vele mert tonkrementek az izuletrim. Allandoan izomlazam volt, nem tetszett hogy ilyen izmos a vadlim. Kozmetikus kilove, nem igazsn sikerult javitani az allapotot, fodrasz meg persze mindig van, nem hagyom el magam


Masik valaszolonak uzenem hogy nem varok toletek semmit, milyen valaszra szamitottal?

2014. aug. 5. 11:16
 6/6 anonim válasza:
Kerlek, nezd meg azt a filmet, hogy ausztralia. Nicol kidman jatszik benne, neki kicsi a melle, feneke mondjuk van, de nem egy playboy nyuszi, de az teszi gyonyoruve, ahogyan viselkedik, amilyen hosies, kedves, megerto stb. Nekem is rengeteg bajom van a kulsommel es emiatt utalom magamat, a vilagot es nem hiszen hogy barkinek is kellenek. Miert? Mert bunko vagyok es zarkozott inkabb, mint egy kedves, vidam lany, akit kihasznalnak es bantanak. Enis boldog akarok lenni, baratokat akarok, de keves az onbizalmam, felos tudok lenni. A hogyan veszitsunk el egy pasit tiz nap alatt cimu filmben a foszereplo lanynak pedig SEMMI melle, feneke alig, de ot is a megnyero szemelyisege teszi vonzova. Nezdmeg:) en ilyesmikkel probalom magamat osztonozni. Remenykedem, hatha jobban erzem magamat ilyesmitol. Talan neked is segit, mert en ha ezeket nezem, kicsit boldognak erzem magamat..:)
2014. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!