Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem keresem az emberek...

Miért nem keresem az emberek társaságát?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim..úgy érzem senki sem ért meg.A szüleim is csak elmennek munkába,haza..aztán vissza.Beszélgetni se lehet velük.

Zárkózott vagyok.Magányos farkas..NEM is keresem az emberek társaságát.Nem értenének meg..Még nem találtam olyan személyt aki egy biztos pont lenne az életemben.Senkibe se bízok..még a szüleimben se.

Közepes tanuló vagyok..A faluba se járok ki.Eddig mindenki csak nevetség tárgyává tett.Ha valakivel próbáltam volna megosztani a véleményem az kiröhögött,elment és kibeszélt a hátam mögött.

Nem bízok az emberekben..egyben se.Ezért gyűlölöm az emberek nagy részét.És unalmasnak is találom a legtöbb embert..valahogy úgy érzem hogy az emberek nem jó társaság nekem.Tanácsot szeretnék kérni,hogy mégis mit tegyek..

Az hogy mosolyogjam,barátkozzak meg minden ...na azt már rég befejeztem,nem vált be és még ki is használtak a nagy ''barátkozás és mosolygás'' végett..



2014. aug. 5. 13:38
 1/5 anonim válasza:
53%

Ezzel én is hasonlóan vagyok. Bele kell törődni, h ma Magyarországon nem nagyon vannak barátságra alkalmas emberek, csak olyanok, akik elsírják neked a bánatukat.


amúgy meg a legtöbb nő és férfi csak akkor beszélget másokkal, ha párkapcsolatot (szexet) akar.


ha egy melankolikusabb személyiség vagy, akkor felesleges mosolyognak és tettetned magad, ha nem önmagadat adod, végképp nem fogsz olyat találni, aki megért.


a legtöbb ember unalmas is, ebbe is törődj bele.

2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen..sajnos.

De az a gond,hogy mikor a barátommal voltam úgy éreztem ő se ért meg.A végén rájöttem hogy teljesen ellentétek vagyunk,ezért nem is volt hosszú.

Hiányzik a társaság..bár jobban elvagyok egyedül néha hiányzik egy olyan személy akivel ugyan úgy lássuk a világot,ki meg tud érteni.

Remélem fogok taláni egy ilyen embert.

2014. aug. 5. 19:26
 3/5 anonim válasza:

sajnos erre nincs tuti recept. a legtöbb kapcsolat tényleg elég felszínes. bár elég fiatalnak tűnsz nekem, még találhatsz barátokat.

én 14 évesen eljártam olyanokkal, akik nem értettek meg, és túl sok közös sem volt bennünk, de legalább nem voltam itthon. az se volt sokkal jobb.

2014. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell mindig tovább és tovább, nem szabad, hogy elkeserítsenek a csalódások, a pozitív dolgokra kell figyelni a negatív dolgok helyett... Tudom ezt "könnyű mondani"m ezt magamnak is mondom...
2014. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

igen, mondjuk én is félig magamnak is írtam:)

azért én is próbálkozom még, folyamatosan, nem szabad feladni.

2014. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!