Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is éreztétek már úgy hogy...

Ti is éreztétek már úgy hogy számotokra csak a füvezés meg a prostizás adhat boldogságot a jövőben?

Figyelt kérdés

minden kapcsolatom kudarcba fullad, vagy miattam vagy a lány miatt. most szerelmes lettem, először beteljesült aztán bukás, mégsem engem választott, csak pótlék lehettem a távkapcsolata mellett


az öngyilkosság nem megoldás annyira


attól félek hogy ez az állapot sokáig megmarad



2014. aug. 6. 10:14
 1/6 anonim válasza:
akkor ne hagyd hogy megmaradjon és akkor nem fog.
2014. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
0%
Nem, én nem vagyok félresikerült. Aki meg nem bír magával mit kezdeni az már nem az élő emberek problémája.
2014. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
kétlem hogy ettől boldog lenne bárki is,csak egy könnyűvérű pasinak lehet ebben jó.-amiből mellesleg elég sok van
2014. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is csalódtam nagyot...de soha nem gondoltam egyikre sem komolyan! ismerek olyat aki prostihoz ment, mert így látta jónak, hát én inkább keresek egy normális lányt...füvezésre is volt több lehetőségem SOHA nem életem velük és nem is áll szándékomban...az öngyilkosság gondolatát is elhessegettem, amikor visszatér a fájdalom és a gondolata akkor megpróbálok erős maradni...ha kapcsolatot szeretnél minden áron azt nem nehéz megteremteni...de ha életed párját akarok megtalálni...a számodra tökéletes lányt/nőt, na az a kihívás :) szóval ne add fel te sem! ismerkedj, keresd az igazit :)


21F

2014. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah... hátha elmúlik holnapra

F20 vagyok am

2014. aug. 6. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
fenti kettőért sosem fizetnék.
2014. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!