Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg/álljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg/álljak a páromnak azzal, hogy "válasszon a fű és közöttem"? Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ő ilyen. Bővebben lent. (N)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapos kapcsolatom van egy két évvel idősebb férfival. Nagyon szeretjük egymást. Sok kis hülyeség miatt volt nagyobb veszekedésünk, de ezek ellenére is együtt maradtunk,mert túlságosan odavagyunk a másikért...:)

Ez eddig szép(nek tűnik!!)! Az első nagyobb veszekedésünk alkalmával próbálta ki a füvet. Azóta pár héttel ezelőttig nagyon ritkán szívott,de tényleg,havonta 1x! Ez még nem is zavart. De február végétől-március elejétől egy héten 2x-3x betép.(Családi körülmény miatt-állítólag.) Ez alatt a hónap alatt emiatt sokszor veszekedtünk,mert én belé kötöttem. Mondta hogy ne aggódjak érte,meg semmi ilyesmi,ettől még ugyanaz az ember marad,meg hogy megérti hogy ez nekem új,csak próbáljam megszokni,hogy ő ilyen. Először azt mondtam 'oké',végül is ettől csak nem változik a kapcsolatunk annyit,megpróbáltam. De nem megy,nem tudom megszokni,nagyon frusztrál engem ez az egész. Nagyon nincs szükségem egy füves barátra,hogy állandóan idegeskedjek miatta,pedig nagyon szeretem,elhagyni nem tudnám...:/

Mit tegyek,mit mondjak neki,hogy letegye? Vagy nem tudna valaki valahogy megnyugtatni? Mert minden aggódásom közepette "tudom"-legalábbis bennem van-,hogy nem okoz fizikai függőséget,nem káros annyira(mint pl az alkohol),még is,valahogy nem tudom ezt elviselni!



2014. márc. 31. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarnék füves barátot. Nekem a füves ismerőseim 90%-a vagy komoly alkoholfüggő is mellette, vagy kemény drogokat is elkezdett használni idővel. Ha én lennék a helyedben, megmondanám, hogy nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, én nem ilyen párt szeretnék magamnak. Nyilván nem erőltetheted rá, hogy leszokjon róla, és lényegében jogod sincsen hozzá, de neked sem kötelességed egy olyan párkapcsolatban élni, ahol nem vagy boldog a másik féllel.
2014. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Elsőnél a pont.

Minden füves ismerősöm ilyen, h ő nem drogos, ő csak mert bla bla bla meg stb.

Közben meg ha egy hétig nem szív akkor minden baja van.

2014. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 aries 2 ***** válasza:
46%
A füvezés is drogozás. A kábítószerek élvezete pedig bűn. Mondd ezt neki: ha továbbra is füvezel, a pokolba fogsz kerülni. Az alkoholizálás is bűn. Azzal is pokolba lehet kerülni. Jobb ezekről előre tudni, mint amikor már túl késő lesz... Isten törvényei kikerülhetetlenek. A családi és párkapcsolatban is szeretetnek kéne működnie. Minden problémátokat higgadtan kéne megbeszélnetek egymással, nem sértve meg vele a másikat. A füvezés is abnormális cselekedet. Mindenképpen beszélned kell vele, hogy problémái elől nem menekülhet el. Gyengéden, higgadtam és türelemmel kell lennetek egymás iránt. Minden felmerülő problémátokat meg kell, hogy beszéljetek egymással. Sok sikert!
2014. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Èrdekes .. èn xívok mindennap .. mèg se lâtszom csővesnek ,jó kèpű vok .. akap azért pènzem is :) jó kis vasam van xd bűszke vagyok amit el èrtem.. stb stb ..ha úgy van segítek akâr milyen szerentcsètlennek pènzel vagy akârmi .. de mert """" fűűves vok ,akkor mâr csak szar ember lehetek ?!?. mindíg is volt csajom .. ès valószinű lesz i,.de 1ik se próbâlt vãlasztâs elè alítani ....Nem tom mit zavar h a barâtod be szív ?!? Legalâbb nem veszzik veled annyit !!!ha meg zavar akkor meg mond meg neki h ne elötted szivjaaaa .. űzennèm a sok fű ellenesnek hogy rem egy pijâs fax fejjel hozza össze az èlet ... akkor majd râ jönnek hogy mi a gusztustalan ha valaki szìv vagy iszik ... de szerintem csínâlja a barâtod CSAK M2

ÈRTÈKKEL!!!! ..27f

2014. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
4 es vagyok .. nem dohânyzom, nem iszom , se kâvê semmi csak az aminektek hudeeenagy próblêma de hât xd
2014. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
És az agyadat is elszívtad, vagy sose volt?
2014. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"megérti hogy ez nekem új,csak próbáljam megszokni,hogy ő ilyen."

Hát nem. Ne próbáld megszokni. Ez jobb nem, csak rosszabb lesz. 4-est meg csókoltatom, és azt remélem, elolvassa még egyszer a kommentjét. Hátha rájön, hogy mi is a baj a füvesekkel.

2014. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Na pont ez az ha nem vagyok be szívva és be szól egy olyan mint a 6 oska :D ÚGY KI ÜTŐM MINT A SZART :) A 4 ES VAGYOOK !! De ti meg ne csínáljatok úgy mint ha szentek lennétek .mert biztos hogy ti sem vagytok azok !!!
2014. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyunk szentek, nem is mondtuk. De mi legalább intelligensek vagyunk, te pedig nagyon nem. A nyolc általánost kijártad? Mert akkor legalább ahhoz méltóan kéne viselkedni, fogalmazni.
2014. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
MERT le írtál 2 mondatot xd te már nagy értelem vagy !!!huha elájultam tőled :D mind a 8áltammal xd te szánalom és képzeld a(4 es vok)) hoppá most ki vagy mi??
2014. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!