Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van az emberiségből,...

Elegem van az emberiségből, mit csinálhatnék, hogy ez megváltozzon? 18/F

Figyelt kérdés

A kortársaim csúnyán bánnak velem, nem akarnak maguk közé fogadni mert más vagyok mint ők, más érdekel engem. Így már szóba se nagyon akarnak velem állni. Sokan mindenért melegnek hisznek az iskolában pl. csakmert rá merészelek egy fiúra írni pl. facebookon.

Ezenkívül ha kimegyek az utcára, a nem túl átlagos (csúnya) arcom miatt kb. már turistalátványosság vagyok, mindenki megbámul, ez is rosszul esik.

A településemen olyanok ismernek engem, és tudják ki vagyok, akikről nekem fogalmam sincs hogy kik.

A szomszédok folyamatosan hangoskodnak az udvarukon belőlük is elegem van, van egy pólyás főleg az üvöltözik folyton.

Ha biciklizni akarok amit szeretek, akkor is kerülgetni kell mindenféle idiótát a városban akik nem tudnak normálisan közlekedni, meg ma pl. az bosszantott fel hogy valami idióta elállta a bicikliutat a furgonjával.

Itthon csak az anyámmal vagyok jóban, de persze hogy valaki akkor csenget amikor hazajön és beszélni akarok vele....

Szóval már elegem van az emberiségből, mit tehetnék, hogy ne váljak antiszociálissá? És hogy ne tegyek később csúnya dolgokat esetleg.


2014. aug. 7. 15:04
 1/3 anonim válasza:

Kamasz vagy. A legnagyobb hibád, hogy azzal foglalkozol, hogy mások mit gondolnak rólad! Ez idővel elmúlik, addig is húzd meg magad, mert ha csúnya dolgokat teszel, mégcsúnyább dolgok történnek majd veled.

Ui: Hidd el nem csak egy furgonos idióta járja az utakat, jobb ha ehhez is hozzászoksz, pár év múlva már szó nélkül kikerülöd, nyugdíjas korodban pedig majd amikor már ráérsz feljelented!

2014. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó honlap és fiataloknak is vannak cikkek:

WWW.Jw.org

2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

ha tudsz angolul és szereted a fantasy-t akkor a WoW megoldja a kamasz éveid szorongását (tapasztalat)

2014. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!