Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekként csiklandós voltál?...

Gyerekként csiklandós voltál? Szeretted?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak gyerekként, de most is az vagyok. Szeretni nem tudom, hogy lehet, szerintem nagyon pocsék, kiszolgáltatott érzés.
2014. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most is eléggé csikis vagyok, pedig már mindjárt betöltöm a 18. életévem. A barátom elég sokat csikiz, és ez időnként nagyon az agyamra megy. A körülöttünk lévő emberek pedig utálják azt a hangot, amit csikizés közben adok ki. Hasonlít ehhez, csak éppen sokkal visítósabb: https://www.youtube.com/watch?v=3kE2uPsq-Cs (ilyen: "Hihihihihihihi!") Emellett a barátom nagyon szereti a nyakamat simogatni, puszilgatni stb., de az is sajnos csikis nekem (kivéve, ha fel vagyok izgulva).
2014. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon, és nem szerettem, ha csikiznek. A talpamon most már szeretem, de csak ellenkező neműektől viselem el.
2021. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ez egy anonim oldal. Nem hiszem el, hogy én írtam a 2.-at, pedig de, Te Jó Ég!
2021. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!