Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti gyerekként milyen munkában...

Ti gyerekként milyen munkában tudtátok volna elképzelni magatokat?

Figyelt kérdés

Azok lettetek, amik szerettetek volna, vagy hagytátok, hogy az élet változtasson?

És a fiatalabbakhoz szólván, ti most mik szeretnétek lenni felnőtt korotokban?


2013. jún. 20. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

,,És a fiatalabbakhoz szólván, ti most mik szeretnétek lenni felnőtt korotokban?"

Ügyvéd esetleg politológus vagy bróker és minél több pénzt akarok keresni azt akarom, hogy én is benne legyek a felső tízezerbe. Ja, és nyitni szeretnék egy kocsmaéttermet, amolyan félig kocsma, félig étterem, hangulatos kis hely lenne, Google Sketchupon megterveztem, hogy fog kinézni (berendezéssel együtt). 14/♂

2013. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"És a fiatalabbakhoz szólván, ti most mik szeretnétek lenni felnőtt korotokban?"

Hát én nyomozónő, vagy színésznő szeretnék lenni. (Tudom a két dolog teljesen különbözik egymástól de engem ezek a szakmák fogtak meg nagyon és amióta az eszemet tudom ezen két dolog között vacillálok.)

2013. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket, érdekes olvasni más emberek életcéljait :)
2013. jún. 20. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
én egészen kicsi koromban méhész szerettem volna lenni. aztán nem sokkal később megcsípett egy méh, és akkor már nem tetszett a méhész szakma.:D azután arra gondoltam, hogy zoológus leszek, mert szerettem és még mindig szeretem az állatokat, majd állatorvos akartam lenni. de persze mikor ezek voltak a "céljaim", lehettem vagy 10-12 éves, szóval nem csoda, hogy változott a véleményem:)
2013. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dani900 ***** válasza:

Nekem meg eszembe sem jutott méhésznek lenni, mégis csak úgy spontán, egyszer felvetődött, és belekezdtem, pedig semmit nem tudtam róla, de abban biztos voltam, hogy néha fájni fog, de az nem érdekelt.

Amúgy mindig is autókkal akartam foglalkozni, autószerelő lettem, és nem is akármilyen márkát szerelek, de, így huszonévesen, egyre jobban úgy érzem, hogy egyre kevésbé érdekel, pedig, egész gyerekkorom arról szólt, semmi nem érdekelt a kocsikon kívül, most meg lassan elegem lesz belőlük. Úgyhogy, az, hogy mit szeretnél csinálni, és tényleg jó lesz-e az majd akkor derül ki, amikor már csinálod egy pár évet.


Amúgy, nem hagytam, hogy az élet, és főképp mások, család, ismerősök befolyásoljanak, senki sem támogatta, hogy hová megyek, és hibáztam is, de jobb így, hogy én hibázok, mint az, hogy más életét éljem, úgy ahogy elképzelik, akkor minek lennék én?

2013. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem volt sosem elképzelésem, csak azt mondtam, hogy gazdag akarok lenni. Most sincs ötletem :(


20f

2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Képregényeket fogok készíteni, és abból fogok megélni, vagy ha nem akkor is minőségi munkát fogok lerakni az asztalra. A pénz nem érdekel, szórakoztatni akarom az embereket, ha máshogy nem akkor ingyen lesz olvasható a neten, nekem az is megfelel ha egy vasat se kapok érte, csak az emberek élvezik. Úgy érzem vagy pusztítanom, vagy alkotnom kell, és nem kérdés hogy melyik a hasznosabb. Nem szeretném hanem biztosan megcsinálom! Ha 60 éves koromra sikerül az se baj, de megcsinálom! Mert ha viszagondolok akkor inkább gondoljam azt, hogy megpróbáltam, de nem sikerült, mint azt hogy lett volna esélyem, de meg se próbáltam!

15/F

2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy öreg csóka is hozzászóljon a kérdéshez:

Én erdész akartam lenni. Világéletemben nagy természetb_zi voltam. Sopronbe jelentkeztem is az erdészetire de akkor volt a túljelentkezés, hogy esélyem sem volt. (Akkoriban vagy az erdészcsemeték, vagy valamelyik fegyveres alakulat tagjának a gyerekei voltak előnyben) Tehát nem lettem erdész, de amikor kirepültek otthonról a gyerekeim, vidékre költöztem, s most saját erdőm van. Nem nagy, de az enyém!

2013. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"És a fiatalabbakhoz szólván, ti most mik szeretnétek lenni felnőtt korotokban?"

Nos én elsős korom óta komoly zenélek.Játszok furulyán,trombitán(ez a fő hangszerem) és egy kicsit játszok zongorán.:D Van 10 (nem túlzás!) különórám ami csak zene.Nagyon imádom még az elméletet is szóval jövőre felvételizek a Bartók konziba és a Szent István Zeneművészetibe(igazából a szentistvánba akarok jobban menni ott már voltam előadásokon és nekem az tetszik) utána meg a Liszt Ferenc Zeneakadémián akarok tanulni.Ha azt elvégzem,akkor ott szeretnék tanársegéd lenni és így egyre feljebb menni a ranglétrán amíg elérem az egyetemi tanár szintet esetleg a dékán szintet.:)

És hiszem hogy menni fog!

14/L

2014. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
filmszínész,filmrendező még most is ez a két dolog hajt..az is egy nagy álmom, ha sok pénzem lesz, akkor lehetővé tegyem sok ember számára az életszínvonal növekedést, ergo ne kelljen a szegény embereknek putriban élniük
2014. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!