Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb döntése?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, hogy nem mentem Mexikóba...

De idovel rájottem, hogy nincs olyan, hogy rossz dontés. Az ember mindig úgy dont, ahogy akkor jónak látja. És ez így is van jól.. Igaz kalandosabb életem lett volna, de még egy csomó dolog nem volt lezárva, most már látom, hogy ez volt a jó dontés.. Ami késik nem múlik! Megbocsátottam már magamnak mindenért, mert megtanítottak, hogy nem a múlton kell keseregni, hanem a jelennek élni és minden lehetoséget kihasználni. Tehát ma már úgy gondolom, nem volt rossz dontésem soha életemben. Mindig úgy dontottem, ahogy jónak láttam és ezután is így fogok tenni!

2010. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

...Amikor 19 évesen, 2 hónapi ismeretség után férjhez mentem az akkori fiúmhoz.


Senkire nem hallgattam, pedig szinte mindenki lebeszélt a srácról is és a gyorsan megkötött házasságról is.


Naná, hogy a szerelemtől nem láttam józanul, nem tűnt fel, hogy az "éppen kínálkozó" lakásépítési akcióhoz kellett neki gyorsan egy házastárs és nem mellesleg a szüleim jóhiszeműen adott pénzeli segítsége...


1 évig éltünk együtt, ezalatt bőven rájöttem, hogy nem sokat számítok neki, megcsalt, megvert, kihasznált, minden szava hazugság volt...

Az 1 év alatt beköltözhető lakásba ő költözött be és engem ügyesen kisemmizett!


=============================


Egyetértek az első beíróval : a rossz döntéseink is a mieink!


Én a fenti rossz döntésemből (és minden jó vagy rossz döntésből) tanultam, nem ugyanaz lennék ezek nélkül.


Ha nem lett volna ez az első rosszul sikerült házasságom, akkor nem sikerült volna annyira nagyon jól a második sem, ami jelenleg már 33 éve tart!


A fenti tapasztalat tanított meg rá, hogy a legnagyobb szerelem kellős közepén is szem előtt tartsam a jogaim érvényesítését, ne hagyjam magam kisemmizni, ne legyek jóhiszemű, az a biztos, ha minden le van írva...

2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
hogy visszafogadtam a férjemet
2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a fentieknél talán kevésbé fontosnak tűnő legrosszabb döntésem az iskola. Az, hogy otthagytam az elsőt, majd a másodikat, és végül visszamenetem a másodikba! igaz, a döntésünk a miénk, és én is tanultam belőlük. Legfőképpen talán azt hogy hallgassak a szüleimre akik jobban ismernek mint én magamat, és hogy ne meneküljek magam elől. Most már nagyon elrontottam, és örökre érezni fogom a következményeit...:(
2010. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti: ezen még lehet változtatni! Lépj!
2010. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy bevonultam a kórházba, ami az orvosok szerint indokolt volt (én nem így láttam), emiatt nem tudtam elkezdeni az Egyetemet időben, csak 1 év csúszással. Emiatt betegedtem meg igazán, így amikor végre mehettem, rosszabbul éreztem magam, mint valaha. Ezért egy csomó tárgyat nem tudtam teljesíteni, és belefulladtam a tanulásba, majdnem szó szerint. Aztán fogtam magam, és szakot váltottam, és most boldogabb vagyok, mint valaha!!! :D
2010. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát 9 éve anyámék elváltak rá 5 évree 8 évesen engedtem anyámnak(32) h össze jöjjön egy (27) gyerekkel.Rá 3 hónapra terhes lett jött a gyerek .Közben elmentünk Nyaralni és már ott nem ettünk semmit naponta 3 májkrémes kenyér. De azért járkáltunk ide oda elég rendesen.. Már itt észre lehetett venni h leszar minket!És most vállnak szörnyű anyám férje össze vissza hazudozik! Ráadásul elkérte az ünnepekre a házasságukból fent maradt gyereket és most nem akarja vissza hozni! NAgyon hiányzik és nagyon sajnálom h akkor megengedtem anyukámnak! Közbe megvették házat másik faluban ahol éltünk és így itt ragadtunk. Anyám férje már nem él velünk ezért tudta elvinni az öcsém(4) akit már pszichologikushoz is vitt pedig semmi baja...:( és már hiányzik!
2010. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyávaságból szakítottam a barátommal, akit nagyon szerettem. Azt hittem hogy 1,5 óra utazás lehetetlen. Azóta teljesen elvesztettem, pedig még mindig szeretem. Nagyon.
2010. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!