Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melegnek számít e ha kicsi...

Melegnek számít e ha kicsi ponimat néz egy fiu?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 10? Több biztos nem.

Nem attól lesz valaki meleg, hogy mit szeret nézni vagy csinálni, hanem hogy szexuálisan, érzelmileg melyik nemhez vonzódik!

Akkor ezek szerint amelyik lány szereti az autóversenyzős számítógépes játékot vagy szereti a Transformers meséket, filmeket, akkor az csak leszbikus lehet?

Mese, mese. Nem ezen múlik, csak hát alapvetően az Én kicsi pónimat a lányok nézik, de hát ha tetszik, akkor nézd!:)

Ha viszont e mellé még a saját nemedhez vonzódsz vagy ahhoz is, akkor érdemes elgondolkozni a nemi beállítottságodon is.:)

2014. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt még tovább lehet árnyalni azzal, hogy a testi és az érzelmi vonzódás sem feltétlenül párosul fiúk között. Sőt ... én magam is ismerek olyan fiúpárost, akik igen homofóbok, viszont azt elismerik, hogy egy csajjal se tudnának és nem is tudtak eddig se annyira mélyen kerülni az érzelmi viszonyban, mint egymással. Szóval érdekes kérdés ez, de szal nem, csak ettől nem meleg valaki :D
2014. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én néztem, és nem lettem meleg. Igaz, nem volt a kedvencem.
2014. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől maximum brony vagy.
2014. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem van ismerősöm aki 26 éves fiú és nézi. Nem meleg , de ő inkább azért nézi hogy közölje másokkal és kapjon egy kis figyelmet miatta... ja és persze pedo
2014. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi az a brony?

és mii? ettől pedo? vagy mi az összefüggés?

2014. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Azok a fiúk, férfiak hívják magukat brony-nak, akik ezt a mesét nézik. Ha jól tudom a brother meg a pony szóból rakták össze. Kb mintha azt mondanád, hogy "póni bátyó", csak röviden.

2014. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pótyó XD

Amúgy én is nézek MLP-t, bár én lány vagyok, de ismerek fiúkat is, akik szintén nézik és nem meleg egyikük sem. Durva, mi?

2015. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!