Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen iskola táskám legyen 9-be?

Milyen iskola táskám legyen 9-be?

Figyelt kérdés
14db könyvem lesz, igaz hogy nem kell az összeset cipelni minden nap.Gondolkoztam a háti táskán de szerintem kicsit gáz!Az oldal, kézi táskába meg nem tudom hogy beleférde e a cuccom! (lánynak)

2014. aug. 14. 15:44
 1/8 anonim válasza:

Nem gáz a hátizsák,nálunk gimiben egy csomóan hordják,ha épp sok cuccuk van.:) Vegyél valami olyat,aminek a színe megy a legtöbb ruhádhoz,illetve aminek több zsebe van-praktikusság céljából.

Az oldaltáskánál csak bosszankodni fogsz,hogy fáj a hátad,és,hogy nem fér bele az összes cuccod..

2014. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Thank you !!! (y)
2014. aug. 14. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy elég drága oldaltáskát, de úgy húzta a vállam hogy le kellett cserélni. Barátnőmnek kézi táskája volt, és ő is mondta hogy jövőre inkább vált.
2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mind 1mekkora, egy idő után úgy is csak 1 tollat meg egy füzetet viszel majd.

Az oldaltáska meg elferdítí a gerincoszlopot hosszútávon.

Lehet venni viszonylag olcsón pumma vagy pipás táskát lányos színekben.

A kézitáska (szerintem) olyan plázacicás, nyálas, nem iskolába való

2014. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátizsák. Ne azzal törődj, hogy ciki-e. Praktikus legyen. Egyébként bár nem értek hozzá, több mint valószínűnek tartom, hogy az oldaltáskás hülyeségek nem is egészségesek.
2014. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 15. 13:51
 7/8 Gyémántlány ***** válasza:

Vegyél valami szép mintás hátizsákot!

Az összes külföldi Youtuber lány hátitáskával mászkál, és sminkes videóik vannak, adnak magukra, divatosak. NEM GÁZ! Csak Magyarországon ilyen idióta mindenki, hogy csak a kézitáska a "menő". Igenis vannak nagyon cuki hátitatyók.

Én is oldallal mászkáltam, de a beutaló az ortopédiára eléggé eltántorított :)

2014. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem gáz a háti táska és vannak szép, lányos, divatos stb táskák is. Kényelmes, praktikus és sok fér bele.
2014. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!