Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Menjek el bulizni? 18F

Menjek el bulizni? 18F

Figyelt kérdés
Igazából még sosem voltam. Csak pár házibulin, és sütögetéseket szoktunk rendezni. Nem értettem sosem, hogy miért mennek, mit lehet ott csinálni. Mikor kérdeztem haverjaimat, mit csináltatok, annyi volt a válasz, hogy buliztunk. Majd bővebben, táncoltunk, meg ittunk. Aztán mondta egyik haverom, hogy lányokhoz nem igazán mentek oda, max 1-2x táncolni, mert a többiek inkább nem mertek, csak ő akart, de magában nem szeretett volna. Most, ha elmegyek velük, akkor én is iszok, addig, hogy merjek táncolni, meg mi van, ha még így sem fogok merni közeledni lányokhoz? Annyira meg nem akarom K.O.-ra inni magam, igaz én tudom hol a határ. Ők már ma teljesen pörögnek, hogy újra menjenek, mert most mentek először a hétvégén. Nem tudom, hogy mi legyen..
2014. aug. 18. 12:10
 1/2 anonim válasza:
Istenem :D Menj el, megnézed milyen. Tetszik--> testszik, nem tetszik--> nem mész többet :D Ilyen egyszerű. :)
2014. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%
Szia:) Egyet értek az előttem válaszolóval:) Ha elmész akkor el tudod majd dönteni, hogy tetszett-e. Ne idegeskedj rajta, ne legyél feszült, érezd magad jól:)
2014. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!