Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton szorongok valami...

Folyton szorongok valami miatt, ha csak kimegyek az utcára leizzadok. Miért van ez, és hogyan lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Tudatosan próbálok lazítani, nem szorongani amikor beszélek valakivel, vagy csak megyek az utcán, de ettől csak rosszabb lesz a helyzet. Félek, hogy már nincs megoldás, és mindig ilyen maradok.

Pedig a magánéletem rendben van, suliba járok, vannak barátaim... nem tudom mi lehet a gond velem. Ti mit ajánlotok, hogy lehet ezt elmulasztani? Vagy csak úgy magától el fog múlni, amikor elmúlik a kamaszkor?

15/L



2014. aug. 22. 14:19
 1/3 anonim válasza:
én nem akarlak riogatni de lehet jobb lesz orvoshozfordulni (szihológust ajánlom mert a másik csak begyógyszerez(nem jut eszembe a neve))... egyébként ez fejben dől el, csak van valami ami miatt nem akarsz az utcára menni :/
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Leht hogy agora fóbiás vagy
2014. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 I_krisz_I válasza:
Agykontroll :)
2014. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!