Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akik egész...

Lányok, nők, akik egész életetekben küzdöttetek a kilóitokkal, mi a legkorábbi emléketek?

Figyelt kérdés
Szóval, mi a legkorábbi emléketek, mikor valami negatív élmény/kritika ért titeket a súlyotokkal kapcsolatban? Ki mondta, tette, mi volt az? Majd én is leírom a sajátom.
2011. máj. 24. 21:23
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
csak azt éri akin van mit.az meg meg is érdemli.rám is mondták h dagadt vagyok.elmentem edzőterembe,nyomtam a súlyokat csináltam a gyakorlatokat és mellette diétáztam.szenvedtem,de ma már nem kell szégyenkeznem az alakom miatt,mert nyugodt szívvel mondom h tökéletes.
2011. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"tank"
2011. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A legkorábbi még kiskoromból van, még iskolás sem voltam. Nem emlékszem mindenre, de sokszor pl. "dömper"-nek, meg ehhez hasonló kedves dolgoknak neveztek rokonok, meg amúgy is úgy voltam számon tartva, mint egy dagi kisgyerek, aki imád enni. (Megjegyzem, ekkor szerintem nem tehettem a súlyomról, a szüleimnek kellett volna odafigyelnie.) Folyton mindenki mondta, hogy mennyire kövér vagyok, és tényleg, hol jobban az voltam, hol kevésbé.


Amikor már tehettem róla, hogy dagi vagyok, abból az időszakból anyám élettársának a megjegyzései fájtak a legjobban, amiket részegen mondott (dagadék, 1000kilós tank, zabagép, stb.) + a suliban a kis gúnyos mosolyok, elkapott megjegyzések.


Azóta lefogytam. :D (Közben kiderült, hogy hormonbajom is van, azért hízok, kaptam gyógyszert arra + diéta.)

2011. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én olyan másodikos, harmadikos lehettem, mikor barátnőimmel beszélgettünk arról, hogy ki hány kiló. Mindenki ilyen 26-28kg volt, én 32-33. Akkor szégyelltem el magam először a súlyom miatt:( meg, hogy minden lány rövid nadrágba járt suliba, nekem meg anyum nem engedte, mert hogy nem áll jól. 7-8 éves fejjel borzasztó volt rájönni, hogy 'más' vagyok, mint a többiek... Azóta én is lefogytam, de oda kell figyelnem arra, mit eszek. Gratulálok neked, hogy sikerült!
2011. máj. 24. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Én is neked!
2011. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta élek... Főleg általános iskolában. Szóval kezdetben arról sztem még nem tehettem.

Azon, hogy később nem tudtam rajta változtatni, az már rajtam múlt. (Nem vagyok egy nagy zabálós, sose voltam, viszont aláírom, hogy mozgásszegény életet éltem/élek. De a kajára figyelek, és nem csak mennyiségre értem, hanem minőségre is. És azért van látszata.)

2011. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Másodikban én voltam a legmagasabb evvel kapcsolatban a legtöbb kiló is onnantól kezdve nézem magam a tükörben mennyire vagyok vékony, utána 5. osztályos koromba volt a következő, amikor nem voltak otthon a szüleim egész nap nem ettem, vékony is voltam...
2011. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves első nem csak a kövéreket bántják. Egy osztálytársamat pont azért mert vékony volt, csont rakétának, csont kollekciónak hívták
2011. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg TOMAtm... Te nő vagy???:-D
2011. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kisiskolás koromban duci voltam. Engem neveztek a szüleim sonkának, tanknak, "soványnak", padödö is voltam.

10 éves korom óta normális a súlyom. 49-54kg körül.

27.L

2011. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!