Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig látok valamit este a...

Klauelektra kérdése:

Mindig látok valamit este a sötétben az ágyam mellett. Félek a sötétben egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem csak képzelem de hangokat is hallok.De ez nem nagy szám mert egy macskával alszom.Egyszer nagyon megijedtem mert pont hallottam valamit és figyelni kezdtem és valami hozzá ért a lábamhoz.Aztán lassan nyúltam oda és nagyon féltem.

És mikor meg érintettem rájöttem ,hogy az a macskám.

Nagyon megijedtem mikor hozzá ért a lábamhoz.


Mindig a tesómmal alszok mert félek.Mikor még ébren van akkor tök nyugodtnak érzem magam ,de amikor már alszik akkor halálosan félek.

Sokszor felébresztettem emiatt és most egyedül kell aludnom.


Most már nem csak árnyakat látok a sötétben hanem arcokat is.És néha szuszogást is hallok a fülemnél.

De az nem a macskámé volt.Szegény cica már akkor is beteg volt valamiért.

Mára már nem él szegénykém pedig ő legalább velem volt és mégsem aludtam annyira egyedül.

Most teljesen egyedül vagyok a sötétben és még most is félek 14 évesen.

Anya nem enged lámpát kapcsolni mert sokat fogyasztana.

Apám meg nincsen. :(

A tesóm meg nem engedi ,hogy mellette aludhassak.

Még mindig látok arcokat a sötétben.Nem feketét ,hogy legalább ráfogjam ,hogy árnyék lehet.Fehér arcokat látok.Néha még meg is mozdulnak és el tűnnek.

Mi a baj velem? Meg őrültem vagy mi?

Kérlek segítsetek nekem!!

Ezt nem bírom már ki :(



#félelem #szörny #sötétség #félek a sötétben #sötét arcok #arcok a sötétben #félek a macskámtól #lámpa nélkül este #esti félelem #miért félek
2014. aug. 23. 16:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elég volt gyerekek itt csak a MOmo ra gondolok

Érzem hogy rosszul vagypk(nem vicc!)

Tényleg,ugy érzem elájulok

2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!