Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pia-spirálba kerültem, hogy...

Pia-spirálba kerültem, hogy másszak ki?

Figyelt kérdés

Szabin vagyok 3 napja,még van hátra másfél hét. Első este jól berúgtam, nem szokásom amúgy, és másnap cefetül voltam. Mivel nem vagyok ehhez hozzászokva,gondoltam,iszom egy gyógysört,hátha jobb lesz..

Megint berúgtam...

Ma reggel megint szar volt, kitöltöttem egy gyógy-martinit,de amikor most beleittam,rádöbbentem,h úristen,mit csinálok..

Szinte semmi tapasztalatom a piálással,szabad lébecolnom így pár napot, vagy most teszem tönkre magam?



2014. aug. 27. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Most hagyd abba, akármilyen nehéznek is érzed, vagy cefetül vagy. Próbálj aludni, az alvás erőgyűjtés, ha jól kialszod magad, talán nem arra fogsz gondolni, hogy gyógypiát igyál. Reggelizz rendesen, aztán csinálj valami hasznosat, meglátod, jobb lesz.
2014. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szabad lébecolnod, pár nap részegség nem a világ, de csak óvatosan. Hagyhatsz pár pihenőnapot is az ivászatok között. Én inkább ezt javaslom.
2014. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!