Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ez ellen? Látok...

Mit tegyek ez ellen? Látok egy szép lányt aki sokkal szebb mint én egyből elmegy a kedvem. Eszembejut hogy hozzá képest én tök csúnyácska vagyok stb és nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
Pl most is 5 perce volt egy ilyen eset...nézem vipen volt oszinőm képét egyből elkapott a pulykaméreg. Sokkal szebb mint én elbújhatok mögötte.Annyira nem vagyok én sem csúnya de ha ilyet látok nagyon elmegy a kedvem, mellette ocsmány vagyok. Barátom se volt még, pedig 18 éves lány vagyok.
2010. jan. 17. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Növessz önbizalmat!Amugysem kéne magadat másokhoz hasonlítanod,abból semmi jó nem sül ki.Hidd el magadról hogy te is szép vagy!Az meg hogy még nem volt barátod,az azért van mert nincs elég önbizalmad.
2010. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ =)

próbálok csinos lenni...sokáig készülődöm a tükör előtt pl. De mégsem vagyok elégedett..csak rá kell néznem az ilyen lányokra és elmegy a kedvem

annyi hibám van hájas a hasam kicsit pattanásos az arcom meg k.rva kicsi a mellem. van még több is de azt inkább nem írom le xD így is elég vicces lehet :S

2010. jan. 17. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Az én helyzetem annyival jobb, hogy nekem van önbizalmam, és ez kb 10 percre tűnik el, ha látok egy nálam szebb lányt.

Én is lapos vagyok, nem vagyok vékony.(főleg a hasammal van gond) És mitesszerem és ragyám is van, de önbizalmam is. Próbáld meg elhitetni magaddal, hogy jó nő vagy, és ha ez sikerül, más is annak fog látni. Szórakozóhelyen, buliban kísérletezz pasikon. :) Rám sokan mondták már, hogy ronda vagyok. Igen, nem vagyok szép, de én hiszem, hogy különleges, és sokan mások is elhiszik. ;)

2010. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért én azt javaslom, ne csak önbizalmat növessz, hanem kedvességet is...próbálj úgy közeledni az emberekhez, mintha régi jó ismerőseid lennének. Nem kell azzal foglalkozni, mások hogy néznek ki, a legtöbb "bomba" csaj párkapcsolataiban egy rakás szerencsétlenség, épp azért mert mert a marha nagy arcukon kívül semmijük nincs, és épp ezért max. 'arra' használják őket.

Szóval lazíts egy kicsit adj esélyt a srácoknak, (amennyit illik), de 'jó csaj' nem (csak) a külsődtől (sőt, elsősorban nem attól) leszel. A "szépség belülről jön", és ez nem csak egy üres szöveg, így van. A legjobb csajok nem a legszebbek.

33/F

2010. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Helló! Kb ugyanaz, a helyzet velem is, mint veled. 19/l
2010. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
az a helyzet, hogy azok a lányok, akik tökéletesek külsőleg, általában végtelenül unalmasak. csak a külső tulajdonságaikra hiúak, a belsőkre nem, épp ezért nem is tesznek semmit ennek érdekében, sőt nem is tudnak, mert akinek ez a legfontosabb, az elég butácska lehet. ezt kell kihasználni. tegyél meg mindent, hogy jól nézz ki, azon túl még többet, hogy érdekes személyiség legyél. bár nem panaszkodom a külsőmre, nem egy buliban én vittema pálmát, nem a bomba csaj. egyszerűen, mert őt tapizták, velem meg beszélgettek.
2010. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, a legszebb lányokat is elfogja a pulykaméreg, ha náluk szebbet látnak ! Mindenkinél van szebb !

Te ne legyél olyan, mint Hófehérke mostohája !

Igenis tudsz javítani a külső megjelenéseden, először is a mosollyal. Belülről kezdj elégedett lenni, ez kívül is fog hamarosan látszani. Csináld azt, amit nagyon szeretsz ! Foglalkozz a hobbiddal !

2010. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van erre egy idézet:"Hasonlítsd össze magad a legjobbal,és kevésnek érzed magad.De hasonlítsd magad össze a legrosszabbal,és máris több vagy az elégnél."

Elemezgesd kicsit.És legyen elég az önsajnálatból,ha ennyire zavar,tegyél érte,hogy"szebb"legyél.

2010. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok... Mert tudom hogy sose lehetek olyan jó mint ők. De hidd el, vannak akik téged irigyelnek. Volt egy lány, akinek irigyeltem az öltözködését titokban, erre egyszer random megdícsérte a ruhámat, és elmondta hogy mennyire szereti a stílusomat. Szemüveges vagyok, és néha ki nem állhatom. Aztán most év elején az egyik legszebb osztálytársam is kapott, és próbáltam bíztatni hogy ha én is kibírom, ő is ki fogja. A lány erre azt válaszolta, hogy de nekem mennyire jól áll, és ez már középsuli elején is feltűnt neki.

Te is jó vagy! :) Hidd el, hogy a nagyon irigyelt lányokban is van hiba... Smink nélkül sápadtak, ronda a mosolyuk, kezelhetetlen a hajuk, vastag a bokájuk, utálják hogy alacsonyak/magasak, stb .

2011. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hulyen hangzik leirva...de igen..ismeros...neha van hogy keszulodok es mondom. .Na igen..szep vagyok.:) jo erzes...aztan ulok a buazon..latok par csajt aki elso nezesre tok atlag es meg is annyira szepek...es esz a feen, hogy miert??? :// eleg pocsek de sztem ezzel az erzessel nwm vagy egyedul..:)
2012. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!