Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Sokan mondják,...

Mit tegyek? Sokan mondják, hogy nem vagyok szép, vagyis 10/7-8-asnak mondanak.

Figyelt kérdés

Az van,hogy az emberek többsége 60% mind azt mondja,hogy csúnya vagyok,és 10/7..haha.

Olyan rosszul,esik és megy le az önbizalmam is...mit tegyek segitsetek kérlek...van stilusom és az alakomal nincsen bajuk...hanem az arcom nem szépek a szemeim és a hajam se



2014. szept. 5. 14:55
 1/3 anonim válasza:
100%

Anyukám mesélt nekem egy sztorit, remélem neked is segít:

A régi osztályukban nagyon sok szép lány volt, rengeteg, de volt köztük egy nem annyira szép is. Állítólag egy nap eldöntötte, hogy akármit is gondolnak róla mások, ő el fogja fogadni magát, szépen fog öltözködni, és lesz önbizalma. Nemsokára minden fiúnak ő kellett, és egy év alatt képzeld 4 fiúja lett vagy több! Ebből nem azt akarom kihozni, hogy durván mutass sokat magadból és hogy hatalmas egód legyen, hanem hogy fogadd el önmagad és szeresd magadat. Ha ezt teszed mindenki szépnek lát, erősnek, és hidd el, akkor nyersz a legtöbbet, ha nem érdekel mások véleménye arról, hogy hogy nézel ki. Fogadd el magad és hajrá! :)

15/L

2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 7~8 az nem csunya, nalad onertekelesi gondok vannak, 10 et nem adok senkinek 10 bol, az csak kb almaimban letezik, 9 is mar extra cuki!

7~8 jocsaj

5~6 atlagos

4 nemlegszebb, de ha kedves jotermeszetu, vallahato!

lejebb nem irom.

2014. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél,most már van önbizalmam :D De még mindig nem tetszem annak a fiúnak akinek kéne,de vizsont másnak igen ^^
2014. szept. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!