Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jó csajoknak, hogy hogy van...

A jó csajoknak, hogy hogy van mindnek barátja és egyszerűen akármit csinál az ember, mindig nemet mondanak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
és azok a srácok, akiknek a barátnőjük szép, vonzó lány, hogy szerezték meg anno?
2014. máj. 1. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van barátom miért mondanék másnak igent?
2014. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy szereztem meg a nagyon nagyon szép barátnőmet, hogy hozzá meg mertem szolitani. Azt hiszem a Médiamarkban nézegette a polcokat. Azonnal kiszúrtam amint belépett. Majd le ültem. Nem azért mert olyan szép volt. Azt tudtam, hogy nagyon szép. Ugyanis előző nap bújtam a FB-ot és pont az ö adatlapjába akartam bele. Így tudtam a nevét. De soha előtte nem találkoztam vele.


Hozzá léptem és közöltem vele, hogy pont öt kerestem. És megmondtam a nevét. Neki meg kikerekedett a szeme.


Tudod valamiféle végzetes döbbenet.


Szóval így "szereztem". Plusz az, hogy be is jöttem neki. És ez nem azért mert jól nézek ki vagy rosszul. Sokkal több top nő van mint Adonisz. Hanem azért mert meg tudtam nevettetni és tudtam úgy viselkedni, hogy mellettem a lány nőnek érezze magát.


Ha nem vagy szépfiú egy afféle Bel Ami, akkor elég az is ha érdekes vagy. Az út hosszabb esetleg de ha ezen az úton el tudja a lány hinni, hogy melletted biztonságos az élete, tudsz vigyázni rá és ö a legfontosabb akkor működik


És akkor az igazat megmondva már az sem érdekes, hogy a nő egy topkategóriás modellnek néz ki vagy kerekebb húsik vannak rajta.

2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!