Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem különcnek magam?

Miért érzem különcnek magam?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, családom, jegyeimmel sem volt eddig gond, de mégsem érzem magam a többiek közé valónak. Vannak tudjátok, azok a "menő" csajok, ők a jó fejek, a szépségideálok, nekik vannak a legtöbb barátjuk, az összes fiúnak ők kellenek. Ráadásul most már körülöttem is a barátaim olyanná akarnak válni mint ők! Mit tegyek, nekem is ilyennek kellene lennem? Éreztetek már ti is így?

16/L



2014. szept. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél olyan mint ők, ha a "menő csajok" nálatok is az ivós cigis bulizós minden pasival a bokorba ugrós kategóriába esnek. Egy normális fiúnak nem ilyen kell.

Én is éreztem már így, egy barátnőm csatlakozott is a menő bandához, egy ideig én is ezt akartam de rájöttem hogy sose illenék be közéjük. Ami nem is baj, mára örülök hogy nem lettem olyan mint ők. Alapvetően különc vagyok, aki kedvel az ilyennek kedvel és nem akarnák hogy "menő" legyek. A menő bandát kiidegelném két perc alatt mert a piáról nem tudok beszélni, maximum a neuroszinaptikus chipekről, gondolhatod mennyire értenék.

2014. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért érzed különcnek magadat, mert olyan környezetben vagy, ami más mint Te vagy. Nem, nem kell olyanná válnod, nem kell ezeket magadra erőltetned, ugyanakkor ne feledd, hogy ha bármikor úgy érzed, hogy szeretnél hozzájuk csatlakozni a bulizásban, pasizásban, akkor nyugodtan tedd meg. Ne feledd, ellehet menni velük úgy is, hogy nem iszod le magadat a sárga földig és nem ugrassz a bokorba minden pasival. Sőt úgy is, hogy pár sör után elkezdesz velük beszélgetni a neuroszinaptikus chipekről. Honnan tudod, hogy ott valakit nem érdekelne a dolog? :)


Merészkedem ide belinkelni egy 15 éves lány kérdését, aki ha nem is teljesen ugyanolyan cipőben jár mint Te, de hasonlóban. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


89%-os válaszoló vagyok ott (kétszer válaszoltam ott).

2014. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!