Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg velem van a baj, ha...

Tényleg velem van a baj, ha én magamat tök átlagos néha még helyes, cuki fiúnak látom, ellenben a lányok többsége rondának nevez annak ellenére, hogy volt már barátnőm is meg több csajjal is kavartam?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem értem miért tart a legtöbb lány rondának, szerintem tök bájos, aranyos az arcom is, sok lány szerintem csúnyább tőlem ha jobban megnézzük őket arcra. Igaz nem vagyok egy nagy darab, kigyúrt gyerek, meg magas sem vagyok, de arcra nem látom magam olyan rondának, mint ahogy sok lány állítja. Sok lányt is megelőzők szerintem bájosságban, szépségben, ha az arcot nézzük.
2014. szept. 9. 18:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik ilyet mondanak, azokat nem nevezzük lányoknak. Egy normális ember másképp utasít el, mindenféle sértegetés nélkül. Fő az önbizalom.
2014. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képet!
2014. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért cikiznek mert idioták ne foglalkozz velük velem pont ez a helyzet most is erösitsük egymást irj privibe vagy nayon gyerekesek és szerelmesek beléd küld egy fényképet magadrol és akkor megbeszélk okés?hány éves vagy különben

??

2014. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!