Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a számomra...

Miért van az, hogy a számomra helyes srácok egy tuskók, az átlagos, vagy az alattiak pedig tök normálisak?

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerűen kapcsolatot kialakítani, lehetetlen.

Külsőleg abszolút nem nagyok az igényeim, számomra az arc a fontos, hogy vonzódjak valakihez. Mégis ha ilyen fiúval találkozok, akihez szexuálisan vonzódom:

1. bunkó, beképelt, üresfejű

vagy

2. nagyon kivételes eset, hogy normális, de van barátnője


tapasztalataim során, fiúk, akikkel eddig találkoztam az átlagos, vagy csúnyácska kategóriában, nagyon rendesek, és kedvesek, szimpatikusak voltak. Érzelmileg megfogtak, kisugárzásilag, viszont nem vonzódtam hozzájuk, sosem, egyáltalán. Próbálkoztam, de valahogy nem ment. Ezzel nem akartam sem az illetőt, sem magamat becsapni.


Viszont a jóképűbb, sármosabb kategóriából valahogy meg érzelmileg nem tudok vonzódni a srácokhoz. Egyszerűen nem az én világaim, szellemileg, mentalitásilag... teljesen más. Ha mégis találkozok olyannal, aki számomra maga lenne a tökély, külső-belső egyaránt, az ilyen fiút az esetek 100%-ában meglátom a barátnőjével.


Valahogy megakarom már találni az aranyközéputat, de számtalan próbálkozás után sem megy. Nem vagyok az a típus, aki ül a fenekén, álmodozik, nem tesz semmit, és várja a szőke herceget fehér lovon. Peches alak vagyok, erre már rájöttem. Fogalmam sincs, mihez kezdjek.

20L


(Nem akartam sztereotípiákat szülni, így tisztelet a kivételnek ♥)


2014. jan. 5. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1. Kérdés: hol laksz?
2014. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: aki jóképű, több az önbizalma, tudja, hogy sok mindenkit megkaphat és ez alapján is cselekszik.
2014. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jönne a kérdés, hogy vissza mit tudsz adni... De ki vagyok én, hogy ilyesmiket megkérdőjelezzek...
2014. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Én helyes vagyok nekem irhatsz ha van kedved.

De viszont bu.ko is:P

2014. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. valakit ésszel áld meg a genetika valakit szépséggel, kettő együtt ritka.
2014. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Próbáld meg előrébb helyezni a belső tulajdonságokat. Aki nagyon jóképű, az általában beképzelt is emiatt. Vagy csak elhiszi, h egy csaj akkor fog rajongani érte, ha bunkó vele.

Ismerős a helyzeted, én 3 csajhoz mentem oda decemberben, akik tetszettek, de mindnek volt barátja, pedig tényleg csak átlagos lányok voltak. (nem szeretem a plázacica kinézetű csajokat). A másik verzió az, hogy odamegyek, leszólítom, és nem jövök be neki. De nem szabad feladni :)

2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ASOT ***** válasza:

Viszont egyikkel sem lennél boldog? ugye ugye?? :)

Mert 1-ik nincs meg neked a másik nélkül.

Szóval ismerkedj tovább. sosem tudhatod mikor csap be a villám-

2014. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

abszolút a belső tulajdonságaimat próbálom előtérbe a helyezni... sokat mosolygok, ilyen típus vagyok. Most is volt egy srác, nagyon helyes, kedves, meg minden. Bent találkoztam vele a munkahelyemen, beszélgettem vele, kérdezgetett rólam. aztán hoppá, kiderült, volt nője...

na ennyit erről.

2014. jan. 5. 17:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Szóról szóra osztom a leírásod összes szavát, fordított esetben is. 20/F
2014. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 ASOT ***** válasza:

Igen próbálod. De ez valahogy inkább erőltetésnek hangzik.

Ha nincs meg a külső vonzódás számodra akkor lehet a belső egy hiperszuper emberke is.


De szerintem nyugi! Túlkomplikálod. Mintha már 50 éves lennél és félsz hogy megöregszel egyedül. Ráérsz van időd.

2014. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!