Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nem vagyok túl helyes,...

Lányok, nem vagyok túl helyes, átlagos vagyok. Mennyivel tudom ezt kompenzálni a testemmel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 01:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyire*
2013. dec. 9. 01:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Venned kell egy kompenzációs kamrát és abban ülnöd napi két órát.
2013. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zacskót húzol a fejedre akkor egész jól.
2013. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hatalommal,befolyással,pénzzel,minden lehet kompenzálni.

amúgy meg rossz az elgondolásod.

egy férfias viselkedéssel,nőket megnevettetni tudó,kommunikatív,érdeklődést fent tartani tudó képességgel arathatsz diadalt.

hozzá egy jó test az max extra,de a tinilányokon kívül annyira nem izgatja őket.

2013. dec. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fenét nem.

Egy jó test jó öltözködéssel nagyon megtolja az esélyeket.

2013. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most írnám, hogy kedvességgel, humorral, figyelmességel, romantikával. De nem.

Ezekkel csak barátnak-lelkitársnak fogadnak el.

2013. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maximálisan.


Amúgy is, nagyon kevesen mondhatják el magukról, hogy káprázatos szépségek, a címlapokon szereplő modellek némelyike igen jelentéktelen arcú a valóságban.

Sosem értettem a külsőségek ennyire túlzotton előtérbe helyezését, ha valaki nem a testéből akar megélni, akkor törekedjen a lehetőségeihez mérten a legjobbat kihozni magából, aztán jó napot.

Ha valaki pedig annyira üresfejű, hogy csak a külső alapján ítélkezik, akkor nem sokban különbözik azoktól a tiniktől, akik a nagy videómegosztóra percenként posztolják a "szerinted szép vagyok?" típusú agymenésüket.

2013. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"nem vagyok túl helyes" ne szerénykedj. Mindenki átlagos mi is az a átlag felüli??

Talán igényességgel, lehet jól kinézni ha ápolt vagy, tiszta ruha.

Ha TE saját magad nem vagy megelégedve a testeddel, azon lehet segíteni sporttal. Csakis magadért tedd és ne azért, hogy egy lány az izmaidért szeressen.

Sok sikert!

2013. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!