Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van ezen az oldalon valaki,...

Van ezen az oldalon valaki, aki szégyelli hogy fehér?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg kell mondanom nagyon szégyenlem, hogy fehér vagyok és nem is szeretem a fehér embereket!

Hogy miért?

Mi, fehérek nagyon sokat gondolunk magunkról és a legtobbunk elitél más népeket és kultúrákat! Lebeszélik a négereket, kínaiakat, sokszor hallottam már, hogy mocskosnak nevezték oket meg ilyesmik.. Na és ami a legjobban felidegesít, hogy borzasztóan kapzsik, mohók és felszinesek! Tisztelet a kivételnek!! Nézzunk csak bele egy kicsit a torténelembe.. ami miatt a legjobban szégyellem a faji hovatartozásomat, az Amerika! Vagyis hogy most ugye tobbségében európaiak lakják Amerikát, a lopott foldet! Ellopták és megalázták, irtották az oslakosokat.. Mit gondoltok errol?


2010. jan. 18. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kis irónia lol

Én büszke vagyok rá hogy fehér vagyok

21/f

2010. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szégyellem, hogy fehér vagyok. Azt sem szégyellném ha indiai, kínai, mongol vagy néger lennék. Ez van, változtatni nem tudok. Vagyok aki vagyok, és kész. Az előítéleteket egyébként én is utálom.
2010. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Én büszke vagyok arra, hog fehér vagyok. Azokat utálom akik nem azok.
2010. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 3.! Miért utálod őket? Ők tehetnek róla, hogy nem olyanok, mint te? Tudod mit? Bárcsak ne lennék olyan bőrszínű, mint te...
2010. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Miért, amerikában a négerek meg olyanok mint itt a cigányok.Az jobb?Jó nekem ez a fehér
2010. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
39%

"legtöbbünk elítél más népeket és kultúrákat"...akkor te most konkrétan mit csinálsz? =)

egyébként szerintem a hófehér bőrnél nincs szebb :)

2010. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy elfoglaltuk amerikát azt gyarmatosításnak hívják, az erősebb győz, ezt az elméletet meg lehet vetni, vagy dicsőíteni is lehet, de a tényen még nem változtat, hogy ez az igazság.
2010. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nem a bőrszínt ítéli el, hanem a viselkedést!

Én büszke vagyok rá, hogy fehér vagyok, de hidd el a fehéreket ugyanúgy éri attrocitás, mint a nem azokat.

Bár, ha belegondolok a mostani csaj ideálok miatt, lehet, hogy inkább négernek lenne jó lenni, mert akkor nem szólnának be a fenekem miatt, hanem mindenkinek tetszene...:-))))))))))))

2010. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért kell arra külön büszkének lenni,hogy valaki fehér,néger,kreol stb.Ha a bőrszínedre büszke vagy,az olyan mintha másokat néznél le,mert más a színük.Más kérdés persze a nemzetiség,ha valaki arra büszke(elnézést a sok szó ismétlésért)

Szóval én nem vagyok elrepülve attól,hogy fehér vagyok.Nem érint meg különösebben.

2010. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Én nem teszek különbséget bőrszín szerint: azt szoktam szégyellni, hogy ember vagyok.
2010. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!