Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A családtagjaim magukat...

A családtagjaim magukat hibáztatják, amiért olyan vagyok amilyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen máshogy gondolkodom mint bárki akit (személyesen) ismerek. Sok mindennapi dolognak nem látom értelmét. Szinte akármire amit mondok azt válaszolják, hogy "Ez nem úgy van/Az sem úgy van". Már azon gondolkodnak, hogy elküldenek pszichiáterhez. Látom, hogy fájdalmat és csalódást okozok nekik és ez nekem sem esik jól, de én szeretnék kiállni a saját véleményeim mellett, ők mégsem akarják ezt hagyni. Nyilván velem van a baj mégse szeretnék megváltozni. Mit tegyek?

UI.: Azoknak akik hisznek az ilyen spirituális dolgokban (mert én nem) még leírnám, hogy az ilyen Indigó emberek leírása eléggé megegyezik velem.


2014. szept. 10. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak kicsit intelligensebb vagy mint a környezeted. Viszont ha pscihiáterhez küldenének, lehet kicsit cifrább ahelyzet. Mondanál példát?


De így első körben sztem ne foglalkozz vele hogy ki a hibás, de próbáld meg kikövetkeztetni a reakcióikat, ne állj le velük vitatkozni, és úgy általán kerüld a feszkót.

2014. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kerdezo!


Menj csak el batran a pszichiaterhez. Adjon rola papirt, h normalis vagy. Ha papirt akar adni rola, h nem, majd azt mondod otthon, nem rendelt.


Udv R.

2014. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Először én is azt gondoltam, hogy intelligensebb vagyok náluk, de már nem tudom mit gondoljak. Úgy értem miért pont én lennék az intelligensebb az egész ismertségi körömnél?


Másodiknak: Éppen azért nem megyek el mert én magam is félek a másodiktól, mellesleg nem szeretek hazudni.

2014. szept. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!