Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert a megcsalt felet hibazta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a megcsalt felet hibaztatjak sokan megcsalasos ugyekben?

Figyelt kérdés
Nyilvan egy sok eves kapcsolatban akadnak gondok,es azert sok evig pl tiz eves kapcsolatban nem lehet mar erdekesnek lenni mert mar ismerik egymast a parok es mindig van aki uj izgalmasabb vagy csak egyszeruen ilyen tipus. Szoval szerintem nem eleg ha valaki rendes ferj vagy feleseg az esely megvan ra hogy megcsaljak.
2014. aug. 19. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Az esély mindig megvan.
2014. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert itt hormonködben élő terhes nők/kismamák válaszolnak, akik azon leakadnak, ha valaki az IC-n szólni mer, hogy ne ott üvöltesse már a gyereket, hanem a gyorsvonati kocsiosztályon.
2014. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert nem lehet leülni megbeszélni, hogy idefigyelj gondok vannak? Könnyebb félrelépni, mint megbeszélni, ha probléma van?
2014. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
...mert azt gondolják, hogy a megcsalt fél nem tett meg mindent a kapcsolat megtartása érdekében. Pedig ez badarság. Nyilván nem voltak még hasonló szituációban, csak találgatnak :)
2014. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Az utolsonak igza van.

Ha meg meg ra is kerdezek, hogy ugylatom valami nincs rendben, baj van, beszeljuk meg. A valasz annyi, hogy semmi faradt vagyok, kis idomulva kiderul talalkozgat valakivel. Es meg en voltam a szemet, hogy aztmondtam azzonnal huzzon el a piiicsaba a lakasombol...

2014. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek nagyon szeretnek ítélkezni, különösen akkor, ha ezzel az ítélettel a saját hibáikat tüntethetik fel jó színben.

A megcsalás mindig jellemtelen dolog, sohasem a megcsalt fél hibája, az elhidegülés, "kiszeretés" még akár lehet is az övé, de hogy jellemtelen ember a partnere, az semmiképp sem.

2014. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Többször hibáztatják a szeretőt. Szerintem a megcsalót kellene. Bármilyen rossz a kapcsolat, lehetne benne annyi tisztesség, hogy előbb szakít, és azután keres mást.
2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert általában kettőn áll a vásár.

Viszont én is úgy gondolom, hogy először megpróbálni javítani - ha az nem megy, akkor először szakítani és csak utána kacsintgatni másra.

Csak hát ehhez jellem kell. Mert ilyenkor aztán előfordulhat, hogy az addig lelkes szerető hirtelen lelép.

Pl. azért, mert ő szerető akart lenni, nem házastárs.

2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha a megcsalt félre hárítja a felelősséget az ember, akkor könnyebb azt gondolni utána, hogy "lám, ő kiprovokálta, hogy megcsalják, én nem provokálom ki, tehát velem nem történhet meg"...
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hibáztatom a megcsalt felet.Szerintem egy megcsalás soha nem indok semmire.Nincs az a tett amiért megacslnék valakit.A gondok meglehet beszélni,sok problémát meg lehet vele oldani,de a megcsalás ritka esetben segít egy kapcsolaton.Persze láttam már olyat is.De én úgy gondolom ha valakinek valami gondja van,akkor ülljön le és mondja meg,ne keféljen félre.Vagy ha ennyire menni akar máshoz kefélni,akkor elöbb szakítani és utánna lehet mással hemperegni.
2014. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!