Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk ti ütöttetek meg már...

Ency97 kérdése:

Fiúk ti ütöttetek meg már lányt amikor elvesztettétek az önuralmatokat? Megbántátok? Miből alakult ki a vita?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg igen vertem meg lányt, mikor haza mentem éppen megcsalt megcsalt egy sráccal, a sráccal kezdtem jól helyben hagytam, utánna a lányt jól lepofoztam, örülök hogy a közelemben akkor nem volt kés vagy valami mert lehet hogy már nem élnének.
2014. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen agresszív barom vagy nem csoda, hogy megcsalt, csak az a meglepő, hogy nem hagyott el.
2014. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha megcsalt annak oka volt! Ha egy nő biztonságban érzi magát melletted és boldoggá is teszed akkor nem fog megcsalni! Az, hogy megverted, szégyen! Totál szégyen vagy,és megvetlek! Sőt ha tudnám ki vagy, akkor visszakapnád tőlem amit neki adtál! Azzal nem értek egyet, hogy megcsalt, mert nem így kell elintézni a problémákat! Annak a híve vagyok, ha nem megy leülünk megbeszélni, és eldönteni, hogy megy-e együtt, vagy inkább külön! De semmi nem adhat arra okot, hogy megüss egy nőt! Ha már mindenáron verekedned kellett, akkor verted volna el csak a pasit! Persze azért elgondolkodtató, hogy miért is csalt meg! Nézz magadba, és gondolkozz el, mert ha nem változol akkor tuti, hogy az új csajodat is más fogja kúrogatni! Elítélem azokat akik gyereket és nőket bántanak!
2014. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem tudod a részleteket, ne szólj be ahhoz meg hogy megverj ember kell szálas nem egy nyálas, amugy sem szoktam verekedni de ha elpukkan az agyam nem áll meg előttem ember fia.
2014. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

a srácot azt vérbe vertem, de a lány csak egy pofont kapott, de azóta már 100szor vissza akart jönni

hozzám.

2014. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Egy értelmes nő nem ment volna vissza, nehogy azt hidd! Vannak primitív nők. Ő azok közé tartozik. És vannak primitív férfiak is. Te meg azok közé tartozol.
2014. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De értelmes nő volt rafinált ne hogy azt hidd , tudta hogy velem jó dolga volt, mindent megkapott amit akart fizettem neki az egyetemet meg velemlakott, ki volt kimélve mert szerettem, de igy hálálta meg hogy megcsalt. Most meg mehet a koliba meg éjjel diákmunkára vagy prostinak az ugyis közelebb áll hozzá. Előtte még csak nem is veszekedtem vele semmiért pedig lett volna miért pl egy tojás rántottát nemtudott megcsinálni normálisan. Nemtudom hogy az a nyomorék srác akivel megcsalt mit tudott neki adni de nincs vele együtt, lehet annak többesze volt hogy nem vesz koloncot a nyakába. Nem kivánom neketek azt az érzést neketek amit akkor átéltem de kiváncsi lennék hogy ti mennyire lennétek higgadtak mikor a saját ágyadban dugják a nődet.....
2014. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Már megvan miért csalhatott meg. Ha a te elmondásod szerint értelmes nő volt, gondolom elege volt egy olyan primitív fasziból, mint te. Aki írni nem tud rendesen. Beszélni nem tud rendesen. Erőszakos, és kiszámíthatatlan. Mivel mindent megkapott tőled, nem akarta, hogy tudd, kell neki az értelmesebb társaság is.
2014. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Na, mert hogy mindig oka kell legyen annak, ha valaki megcsal valakit! Ti nem ismeritek az embereket! Lehet, hogy csak szeret kefélni. Mert azt ne mondjátok, nincsenek ilyenek!? Én nő vagyok, de én se csináltam volna másképp, vagyis igen, mert én a csajt vertem volna meg nagyon!
2014. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
köszönöm na végre valaki ki áll mellettem, persze nem amellett hogy üssük a nőket, de ez egyszer eljárt a kezem elcsattant egy pofon, hirtelen felindulás, egy világ dőlt bennem össze akkor.
2014. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!