Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » TOLVAJKERGETŐK. Egyetértetek...

TOLVAJKERGETŐK. Egyetértetek velük?

Figyelt kérdés
Egyetértetek azzal amit most képviselnek mind a facebook oldalukat illetően, és a youtube oldalukkal kapcsolatban. Mit szóltok a sok off-oláshoz, hogy már szinte a tolvajkergetés témája van a legjobban hanyagolva, és már gyűlöletfőrummá alakul, mint anno a napiszar, ahol képek lettek kiposztolva emberekről, és ment a kommentfika 1000-el.

2014. szept. 13. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Milyen gyűlöletfórumról beszélsz?

Az emberek leírják a véleményüket pro és kontra. Mi a gyűlölet? Hogy utálják a tetves tolvajokat?

Vagy hogy kimondják hogy mit művelnek a cigányok?


Csak kérdezem...

2014. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

NEM. Ez a társaság csak arra jó, hogy még jobban szítsa a gyűlöletet a cigányok ellen.

Arra nem, hogy a problémát megoldja.

2014. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első. Gyülőletforumként azt értem, amilyen formában, és hangnemben írnak a kommentelők. Nem az a baj hogy cigányoznak, zsidóznak, meg pokolra küldenek mindenkit, hanem az hogy ezt milyen egybehangzóan teszik, és aki szeretné a dolgokat objektivebben látni, azaz nem éri be azzal amit a tolvajkergetők leírnak, azt is elhordják mindennek. A közösség ami körbeveszi őket rettentően kíméletlen sokszor. Igazából csak azt nem értem, hogy amit leírnak és kiposztolnak azt milyen alapon veszik kőbe vésett ténynek? Amikor sokszor nincs is egyértelmű bizonyíték. Ezt nem értem. Én szerettem a TK-et, de valahogy mostanság ellenszenvet érzek irányukba, nem tudom miért van ez az érzés.
2014. szept. 13. 16:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Én istenre esküszöm egyetértenék mind azzal amit leirnak, de valamiért egyszerűen sokszor nem hiszem el. Hiteltelen számomra az, ahogy sokszor hiteles forrás nélkül közölnek le történeteket, posztolnak ki fényképeket. Kidobják az embereknek a csalit, és sokan ráharapnak, ilyet tényleg a napiszar csinált anno. Amikor megtudtam anno hogy Tomcat áll a tolvajkergetők mögött (mert ez az első pár epizodnál nem tudtam) féltem hogy ez lesz a vége, és el megy egy ilyen radikális irányba. Igazam lett.
2014. szept. 13. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Elég igénytelen egy banda, az már biztos. Nem tudom pontosan, honnan indult a dolog, még lehetett volna pozitív is a tevékenységük, de a szándék valahogy elfordult és elferdült. Sok ismerősöm rakott ki tőlük bejegyzéseket egy időben, de mára ezek is elmaradtak, szerintem nem véletlenül.
2014. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%

Igen.

Több országban is tevékenykednek hasonló csoportok, a rendőrséggel karöltve, nagy sikerük van.

Itt meg persze a rendőrség meg a magyar liberálisok is ellenük vannak, nehogy már javuljon a közbiztonság.

2014. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha objektívabban állnának a dolgokhoz, akkor biztosan többen komolyan vennék őket, de hát ezt nagyon el***ták.
2014. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Alapvetően jó kezdeményezésnek tartom, a facebook oldalon amit írnak azt elolvasom, amit mások hozzászólnak azt nem.


" Ez a társaság csak arra jó, hogy még jobban szítsa a gyűlöletet a cigányok ellen. Arra nem, hogy a problémát megoldja."


Arról nem a tolvajkergetők tehetnek, hogy a lopások NAGY RÉSZÉT (gyk: nem mindet) a hős utcai űrhajóval érkezettek követik el. A tolvajok elfogása és ezen tevékenységük közbeni félelemben tartása a céljuk. Így tehát a cigányság problémájának a megoldására valóban nem jók, de nekik nem is ez a céljuk.

2014. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Az alapgondolat jo, a megvalositas fortelmes. Van amikor csak szidkozodnak, aztan az ember nem is tudja miert van kint elotte a kep, mit csinalt az illeto...
2014. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Igen.

Több országban is tevékenykednek hasonló csoportok, a rendőrséggel karöltve, nagy sikerük van.

Itt meg persze a rendőrség meg a magyar liberálisok is ellenük vannak, nehogy már javuljon a közbiztonság."


Erről az a véleményem, hogy az egész ott lett elrontva, hogy az amúgy sem szimpatikus jelleméről ismert tomcat vezeti a csoportot, aki elég sok bajt kavart sok rétegnek, és ennek fényében még le is járatják a rendőrség munkáját, ami lehet hogy igazából jogos, de ne csodálkozzunk hogy a hatóságok, és a liberális közeg sem jelent segítséget számukra. Ha egy független, ismeretlen, átlagemberekből létrejött csoport lenne, akik csak is kizárólag a tolvajlással foglalkoznának, egy szimpatikus, karizmatikus vezetővel, akkor szerintem a rendőrség a jógirét megerősítendő támogatná a kezdeményezést, mint más országokban. De a tolvajkergetők már túl messzire mentek, szóval tényleg elb''szták, és egyre kevesebb a követőjük is. Én sem szeretem azt a fajta liberalizmust ami itthon van, de valahol Tomcat ennek köszönheti azt a nagy volumenű véleménynyilvánítást amit megengedhet magának, az uszításaiért máshol már akasztanák. Ebben az országban ezt megteheti és meg is teszi, ami nem lenne baj, csak az ilyen iszonyatosan jól induló és hasznos kezdeményezéseket fertőz meg és korcsosít el. Lehet harcolni az állatkínzók ellen, meg a cigányok ellen, de az egy másik fórum legyen, nem ezt kellett volna elb''szni. Én nagyon sajnálom.

2014. szept. 13. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!