Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » En miert nem lehetek boldog?

En miert nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
az emberek ki gonyulnak a borszinem miatt egy baratnom se volt es nem is lesz...en tenyleg probalok mindent meg tenni de mindenki csak azt nezi hogy cigany vagyok akkor biztos lopok hazudok csalok stb...:/ nagyon szomoru vagyok es senkim sincs akire tamaszkodhatnek akinek elmondhatnam a kinomat :/ megis mit tegyek hogy a borszinem miatt ne kolunboztessetek meg? :((( 16/F

#szerelem #szeretet #roma #gonyulas #rina
2014. szept. 15. 19:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
11%

Kerüld ki azokat az embereket akik ezt teszik, Egytől egyik selejtek. Én nem vagyok roma, és mégis ezt tartom helyesnek.


Egyet jegyezz meg: nem te vagy a selejt, hanem ők, akik bőrszin alapján szelektálják az embereket. Nem is kicsit.

2014. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az baj h akikkel ddig talalkoztam vagy egy kicsit is meg ismertem mind igy viszonyul hozzam :/ ha egy csajnal beprobalkozok elkuld melegebb eghajlatra...
2014. szept. 15. 19:57
 3/15 anonim válasza:

Normális ember nem fog azért bántani,mert cigány vagy.

Nem lehet,hogy beképzeled?

2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem kepzelem be...
2014. szept. 15. 20:00
 5/15 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy igaza van, nagyon sokan itélkeznek igy, bevallom, hogy én is, és lehet, hogy emiatt sose ismernélek meg igazából, jól elbánt veled az élet.
2014. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Egyébként ezeket mind a cigányok harcolták ki maguknak...
2014. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
2 Talán ha nem az üres fejű és szívű plázacicusoknál fogsz majd próbálkozni, sikeresebb leszel.
2014. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bizonyitsd be, hogy becsuletes, megbizhato vagy. Ha az emberek ezt tenyleg meglatjak benned, kored fognak gyulni.
2014. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6-os en nem tehetek rola. A mi csaladunk nem koveti az o szokasaikat apam erdesz mernok anyam nem dolgozjk mert most mutottek gerincre nem vagyunk 20-an testverek csak 3-an es nem a csaladibol elunk...ha meg penzunk van nem mulatunk 3 napig. 7-es egyaltalan nem probalkozom olyanoknal ok meg csak ram se neznek en alt. az atlagos vagy az ugymond atlag alattai lanyoknal szoktam probalkozni de akinek esetleg bejovok annak vagy van mar pasija vagy epp masba szerelmes vagy csak baratsagot akar tolem...eddig igaz ciki de egy 12 eves lany akart velem ossze jonni de nem jottem vele ossze mert sajnos nagyon fiatal :/
2014. szept. 15. 20:28
 10/15 anonim válasza:
Hatos vagyok. Igen MINDIG tisztelet a kivételnek, de ez így van tudom, hogy nem te és a családod tehet róla mert ők dolgoznak... nem lopnak, csalnak, hazudnak és nincsenek 100-an testvérek. 2000 cigány után 1 ha ilyen mint te, és ennek nagyon örülök is. De az a baj, hogy már ezekben nem lehet bízni sem... :/
2014. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!