Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szinten boldog? Éreztetek már ilyet? L

Figyelt kérdés
Nagyon rossz időszakon vagyok túk, klinikai depresszió, öngyilkossági kisérletek, a családom széthullása...stb Aztán szépen lassan kezstem jobban lenni és megismertem egy srácot. Nem akartam szerelmes lenni, mindig az eszemre hallgattam, de ez most megdőlt. Olyan boldog vagyok, nem tudom leírni. Azt hittem hogy a volt barátomba szerelmes voltam, de amit most érzek az nem fogható hozzá. És viszonozza! :) ha rá gondolok irtózatosan dobog a szívem, vele alszok el, reggel nem depressziósan ébredek, hanem ő az első gondolatom, egyszerűen nem tudom megfogalmazni, nem ismerek magamra. Nem lesz itthon 20 napig és már most borzalmas ebbe belegondolni. Teljesen elment az eszem, én a nagy racionális :)
2014. júl. 23. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagy völgyeket nagy hegyek követik. És fordítva. Mondanám hogy ez nem a boldogság de nem akarom elvenni a kedved:-)

Sok boldogságot

2014. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy racionális ember nem kísérel meg öngyilkosságot. Inkább túlérzékenységet látok
2014. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!