Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » En miert nem lehetek boldog?

En miert nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
az emberek ki gonyulnak a borszinem miatt egy baratnom se volt es nem is lesz...en tenyleg probalok mindent meg tenni de mindenki csak azt nezi hogy cigany vagyok akkor biztos lopok hazudok csalok stb...:/ nagyon szomoru vagyok es senkim sincs akire tamaszkodhatnek akinek elmondhatnam a kinomat :/ megis mit tegyek hogy a borszinem miatt ne kolunboztessetek meg? :((( 16/F

#szerelem #szeretet #roma #gonyulas #rina
2014. szept. 15. 19:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
en tisztaba vagyok hogy milyenek de azert nem kene kozombositeni...
2014. szept. 15. 20:38
 12/15 anonim válasza:
2014-et írunk, itt már begyepesedett a társadalom nagy része...
2014. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszönd a fajtársaidnak...
2014. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 maúúú! válasza:

Már a kérdésedben szerepel,hogy eldöntötted, nem is lesz barátnőd, ez a legfőbb probléma, nem a származásod!


Magam is úgy látom, hogy a döntő többség semmirekellő, képtelen szocializálódni, beilleszkedni, de én is ismertem-ismerek kivételeket. És mi a helyzet a cigánylányokkal? Bár a többségük engem taszít, de emlékszem a suliból 1-2 olyan lányra is, akik tisztaságban, csinosságban, viselkedésben különbek voltak a "fehér" átlagnál is.

2014. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
en a ciganylanyokakkal aoha se jottem ki en nem illek kozejuk en nem tudom olyan igenytelen beszelni es nem is akarok
2014. szept. 23. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!