Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már úgy, hogy kevés...

Éreztetek már úgy, hogy kevés időtök van hátra? (max 5 év? )

Figyelt kérdés
Mostanság egyre erősebb bennem ez az érzés. Van legbelül bennem egy olyan, hogy 5 éven belül vége az életemnek. Igaz "még csak" 16(/L) vagyok, de nem tudom megtervezni a jövőm. Nem tudok olyat mondani h 5 gyerekem lesz meg egy csodás férjem, karrierem meg ilyenek. Nem látom ezt. A haláltól sem félek. Körülöttem mindenki parázik.volt már olyan h majdnem elcsaptak de egy kicsit sem ilyedtem meg. Nekem nem félős téma a halál, sőt. Talán egy jobb helyre kerülnék utána. de szó se róla nem akarok öngyilkos lenni. A lényeg, hogy van egy olyan nagyon mély és erős érzésem h elég rövid életű leszek. Érzez/érzett még így valaki? Mit lehet ezzel csinálni?
2010. jan. 20. 19:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
EMO vagy?
2010. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kb addig fogysz élni, mint a nagyapád, +10 év, mert azóta fejlődött az orvostudomány.
2010. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Felni ense felek a halaltol, de az eletemet vagy 50-60 esves koromig leszeretnem elni mert vannak terveim... :)
2010. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem egyáltalán nem vagyok emo. :)

Bocsi de nem ilyen válaszokat várok h ki szerint mikor fog meghalni meg ki mennyit akar élni, hanem h volt-e már valakinek ilyen erős érzése és hogy múlt el, mi előzte meg...stb

2010. jan. 20. 19:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes... én is így vagyok... konkrétan úgy érzem, hogy 25 éves koromban fogok meghalni... most vagyok 18. Amúgy énse félek a haláltól, meg semmi ilyen, nem is akarok meghalni, csak 1xűen így érzem. De amikor feljön témaként a halál, és ezt elmondom másoknak, azt hiszik, zakkant vagyok. Pedig nem... azt hiszem :D

18f

2010. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van hogy idősek megérzik előre a halált.

Lehet tényleg meghalsz kb 5 év múlva, és megérzed előre. De szerintem ha van benned vágy egy hosszú életre meg családra, gyerekekre akkor az jár neked.

2010. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szóval te sem tudsz előre tervezni meg ilyenek? Vagy konkrétan mit érzel ezzel kapcsolatban?
2010. jan. 20. 19:26
 8/17 A kérdező kommentje:
19:25 az a baj h úgy érzem egyáltalán nincs erőm az élethez és ez hamarosan legyőz, vagy nem is tudom. Persze h szeretnék családod de nem tudom képes leszek-e kivárni. Akartam beszélni szüleimmel de amikor már csak célzokrá akkor is az a válasz h ne legyek akarat gyenge meg úgysem történik olyan hú de nagy dolog az életemben (most) amitől sötétnek láthatnék mindent. Meg jellemgyenge vagyok ilyenek... eddig tiltakoztam, de már nem tudom. lehet h igazuk van. fogalmam sincs!!!!
2010. jan. 20. 19:29
 9/17 A kérdező kommentje:
19:23 nincs kedved privátban beszélni erről?
2010. jan. 20. 19:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem inkább azt hogy túl hosszú az élet

21/f

2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!