Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem tudok úgy elhülyé...

Én miért nem tudok úgy elhülyéskedni random emberekkel mint körülöttem lévők sokan?

Figyelt kérdés

miért van az, hogy általában én beszélek a legkevesebbet, sok idő kell, hogy egyáltalán merjek gondolkodni gátlástalanul, beszélni..


miért érzem azt már 4.- 5.-es korom óta, hogy ez nem akar javulni, már 10 éve kb..az első emlékem az volt, hogy írtam egy fogalmazást édesanyámmal otthon, és másnap mindenkinek fel kellett olvasni, és én annyira de annyira szégyelltem, hogy a tanárral olvastattam fel..végeredményben tetszett az osztálytársaimnak is, de én mégis cikinek tartottam még utána is..


és 21 évesen ugyanez a helyzet, mintha minden ilyen helyzetben ugyanúgy szenvednék csak valahogy túl tudom tenni magam rajta és elfogadom, de sosem javul..


sokszor nem tudok beszélni senkivel és látom ahogyan ők beszélgetnek, én meg egyedül vagyok..nekem miért kell ezt megélnem, mit tettem én ezért? nem értem .. -_-


21f



2014. szept. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

van pár olyan pszichés zavar, amit szociális fóbia néven foglalnak össze a lélekgyógyászok. olvass utána netes fórumokon, ki hogyan éli ezt meg. te valószínűleg egészséges vagy, bár kicsit félénk, és noha éppen ez a félénkséged vissza tarthat attól, hogy elmenj dokihoz, én mégis ezt javaslom neked.

a közhidelemmel ellentétben a pszichológus nem kizárólag pszichésen roggyant elmebetegeket kezel, hanem támogatást is nyújt "normális" embereknek életük nehézségeinek megoldásában.

és a másik közhiedelemmel ellentétben a pszichológus nem úri luxus, ugyanis ha nem magán dokihoz fordulsz, a tébéd révén igénybe veheted díjmentesen a kezelést.

2014. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez. Csak 18/l. Oviban mindig ovónénikkel beszélgettem, padon ültem, nem szóltam máshoz, rajzoltam, 6.osztályig kb. Mindenhol kevesebbnek érzem magam. 144cm vagyok és 39kg. Többször megvertek azért mert visszahúzódó vagyok, lehet ezért is van. Sok sikert az éledben!

Fel a fejjel!

2014. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!