Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek boldogabb?

Hogy legyek boldogabb?

Figyelt kérdés
Minden napom ugyanolyan. Iskola, este tanulás, lefekvés. Lehangoltan jövök haza, szuleimmel sokat vitatkozok. Hétvégén nem csináok tanulási kivul semmit. Nem színesek a napjaim. 15f
2014. szept. 27. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ez ilyen. Csinálj hobbit magadnak! Szerezz egy olcsó kismotort és kezd el szerelgetni, sokat fogsz belőle tanulni, és a végére lesz egy jó kis géped, amit ha akarsz el is tudod adni.

Vagy barátnőt keresel, és vele töltöd az idődet.

2014. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok, mert úgy döntöttem.

boldogság sokszor, csak döntés kérdése.

2014. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Velem is így volt régebben, aztán néztem a tv-t és megtetszett a bmx-ezés. A neten néztem egy jó bike-ot, megkaptam, és beleszerettem ebbe a sportba. :) A lényeg az, hogy próbálj egy magadhoz illő sportot találni. És hidd el, ha azt csinálhatod amit szeretsz, nem is leszel annál boldogabb. :D Sok sikert!
2014. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben, hogy miért nem vagy boldog? :)

Ugye azt írtad, hogy suli, tanulás, lefekvés. Na azért csak megpihensz suli után és nem kezdesz azonnal tanulni, ami estig tart aztán mehetsz is aludni. Ha sokat tanulsz akkor is szerintem bele férsz 3órába simán. Marad egy csomó időd suli és otthoni tanulás után. Gondolom PC játékokkal játszol, vagy netezgetsz, stb..

Na szóval. Ahhoz hogy boldogabb lehess találni kell egy olyan tevékenységet ami leköt téged és érdekel. Ehhez nem feltétlen kell baráti kör (ha erre hivatkoznál, hogy ezért nem tudsz semmit csinálni). Ami kell az te vagy és a kreativitásod. Ülj le és gondolt át mivel foglalkoznál szívesen, mit szeretnél csinálni. Van aki olvas, van aki sportol, van aki szeret egy tantárgyat és önszorgalomból elmélyül benne, van aki hangszeren játszik, és van olyan aki ezek közül mindet egyszerre végzi(én) :)

Bármit csinálhatsz, kipróbálhatsz. Neked kell kiszinesítened azokat a hétköznapokat.

18 éves vagyok, teljesen magányos, nincs bnőm, van pár haverom akikkel nem járunk el sokszor, havonta egyszer max vagy még annyiszor se. Mégis teljesen boldog vagyok, és próbálom elérni a kitűzött céljaimat, engem ez éltet.

2014. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos én is hasonlóan vagyok ezzel. Legalábbis amióta elkezdtem járni középiskolába. Nekem van hobbim (mintahogy azt az első válaszoló is ajánlotta.).


Ottvan például az olvasás. A kedvencem. De sajnos mostanában arra sincs időm.


Reggel elmegyek a suliba, délután hazajövök, tanulok, mire pedig odaérek, hogy végzem minden dolgommal, vagy este van, vagy nincs erőm csinálni semmit sem a fáradtságtól, ezért bevágódom az ágyamba és alszok... Sajnos ez ilyen...

2014. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!