Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy boldogabb...

Mit csináljak, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés

az iskola miatt nagyon feszült vagyok 17 èves vagyok és ez már a 4.iskola amibe beiratkoztam és itt se érzem jol magam

nem az osztályal van a baj hanem azzak hogy bezártnak érzem magam, probálom elfogadni hogy megmondják a tanárok hogy mit csináljak de egyszerüen nem megy.azt hiszem akkor kezdtem feszült lenni amikor a szüleim elváltak(talán 12 éves lehettem nem emlékszem pontosan) és ezt szerintem a szüleim nem èrtik meg, állandoan kiabál velem (főleg anyukám és érzelmileg probál zsarolgatni)mit ajánlotok mit csináljak?bocsi a helyesirási hibákért ès köszi előre is.


2013. szept. 3. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:

azt meg nem is emlitettem hogy természetsen nekem nem lehet igazam mert ha ugy gondolják hogy igazam van akkor jön a téma váltás, nem ismerik be ha igazam van.

és amugy elég sok e miatt a veszekedés a családban

2013. szept. 3. 11:49
 2/6 anonim válasza:

elhiszed nekem hogy tökéletes életed lesz?

szinte teljesen ugyan ez volt velem csak nekem 15 éves koromban váltak el a szüleim és én a 3.-ik középsuli után ott hagytam az iskolát(9.es voltam és 16 éves)

most 23 éves vagyok van barátnőm egerben élek és pincérként dolgozom egy étteremben albérletben lakom ki tudom fizetni a számlákat saját zsebből megcsináltam a jogsit stb..és minden hónapban tudok magamnak félre rakni pénzt.szóval 16 évesen ott hagytam a sulit, 17 és fél évesen elmentem esti tagozatra és megcsináltam az érettségit és egy okj-s szakmát is megcsináltam(pincér) és tökéletes életem van

mikor otthagytam az iskolát anyám megállás nélkül azt mondta hogy egy senki leszek 21 éves voltam amikor azt mondta:IGAZAD VOLT NE HARAGUDJ.

most meg lehet nézni megvan mindenem

hibákért én is elnézést kérek telefonrol vagyok fent

és hidd el rengetegen vannak igy!

szoval

2013. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igen.köszönöm.
2013. szept. 3. 12:43
 4/6 anonim válasza:
Nincs hozzá fűzni valom.Szintén hasonló helyzetben voltam.
2013. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mit csináljak, hogy boldogabb legyek? - Célokról, saját értékrendről olvasgass, találd ki mit szeretnél. Van néhány TED videó, ami segíthet ebben:

[link]


És az is lehet, hogy egyszerűen csak ez a hülye lexikális tudása építő iskolai rendszer nem neked való, mert inkább kreativitás van benned, és kevésbé szereted a zárt rendszereket. Nos, ettől függetlenül vegyél magadon erőt, és csináld meg a sulit, de lehet hogy nem neked való a kötött rendszer…

[link]


Talán kelj fel úgy minden reggel, hogy elhatározod, ez nem fog befolyásolni. Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, összeszorul a szívem mikor ilyeneket kell olvassak :(

A Bilbia azt kéri a 10 Parancsolatban, hogy Tiszteld Anyádat és Apádat, és hosszúéletű leszel. Ha nem is értesz velük egyet, próbálj meg csendben vagy passzívan reagálni, de tiszteld őket - még ha nehéz is erre okot találni. És mikor majd te leszel szülő, kijavítod a hibákat, és neked jobban fog menni!

2013. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!