Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék bátrabb lenni?...

Hogyan tudnék bátrabb lenni? Segítség!

Figyelt kérdés

Sok mindetől félek,és minden új dologtól.Szeretnék bátrabb lenni,hogyha kell kitudjak állni az igazamért,és ne én legyek az alárendelt.

Szeretném megmutatni,hogy én is vagyok valaki.Szeretném magam megvéden,vagy bárkit,de ehhez az kell,hogy bátrabb legyek és ne meneküljek el a veszély elől.Nem akarom,hogy félénkségem miatt bárki azt tegyen velem amit akar,kedve szerint játszadozzon velem.Csak azt,hogy tudják én is vagyok valaki,és egyáltalán nem vagyok olyan gyenge mint azt gondolták.Nagy bennem a düh,de nem elég ahhoz,hogy végre kiálljak a saját igazam mellett.



#félelem #gyengeség #Batorsag #félem legyőzése
2014. szept. 30. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Ezzel sajnos en is vagyok így :( nem merek úgy viselkedni ahogy szeretnek mert mi lesz ha, meg mit mond a másik. Es persze a düh bennem is no ami nem igen jo. En arra gondolok hogy lehet hogy egy régi serelmed kellene megoldanod, amitől ilyen lettél. vissza tudsz emlékezni mikor kezdődött ez az egész?
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nekem mondta egyszer valaki.

a másik embernek is csak egy segglika van. Semmivel se különb mint én.

:D

először is ki kell tudni mondani, hogy NEM. Nincs igazad.

Olykor csak ennyit mondani is nehéz, mert félünk a konfliktusoktól.

De sokszor nem is szerencsés, ha nyíltan támadunk.

Meg kell tanulni írányítani az embereket.

Rá kell venni, hogy saját maguktól tegyék azt amit szeretnénk.

Ez valakinek jón magától, vagy sok tanulást igényel.

Nem kell megmutatni, hogy vagy valaki mert úgyis tudják.

Ha valaki belép a szobába, meg se kell szólalnia máris be lehet sorolni hogy írányító, vagy alázatos típus.

Van hogy meg se kell szólalni, de egyik embert észre se veszik, a másik ember tekintéjt áraszt magából.

Nem kell senkinek megmutatni, hogy nem vagy gyenge. Mások mércéjének soha nem lehet eleget tenni.

Te saját magadat fejleszd fel, és legyél elégedett magaddal.

Lehet azért tartanak gyengének, mert nem beszélsz eleget, folyton bocsánatott kérsz, és nem szereted az embereket.

Érzik rajtad, hogy nem vagy elégedett magaddal, így hát ők se azok.

Legyél büszke magadra, aki leszól,mutass neki ajtót.

[link]

2014. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. okt. 3. 21:36
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy vagy most?

2020. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!