Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs önbizalmam, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, mit tegyek? Hogyan tudnám elfogadni magam vagy bátrabb lenni?

Figyelt kérdés
Van egy egészségügyi problémám amin sajnos nem lehet változtatni,konkrétan nem látok az egyik szememre és én nem tudom így elfogadni magam, ezért nincs semmi önbizelmam. 22/F
2010. ápr. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár kérdéssel arébb már leírtam.

Kezd új hobbit,ott ismerkedsz és nyitotabb leszel.

+ Mosolyogj :) Hidd el tényleg segít!

Én pedig qrva ronda vagyok,de mégis sok barátom van + már pasim is volt. Nyugi Te is megtalálod az IGAZIT!

2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj ki bäzdmeg az utcákra és kezdj el élni, akkor majd lesz önbizalmad..
2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pesszimista vagy.A legfontosabb LÁTSZ AZ EGYIK SZEMEDDEL

Örülj neki, amúgy is egy szem nem szem:)

Öltözködj jól és keress társaságot, hagyd a francba a szemedet, légy boldog hogy semmi más bajod

2010. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 20:56-os válaszoló ezt hogy érted, hogy egy szem nem szem:)?
2010. ápr. 5. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont így vagyok csak lányba..bár nekem női problémáim vannak,és ezért nem szeretek kapcsolatba benne lenni,mert akkor előbb utóbb szeretkezés,ott pedig megmutatkozik a hibám..na de mindegy,nem ez a lényeg

nem értem miért nem tudod elfogadni magad így.senki nem látja rajtad ha rád néz h nem látsz a félszemedre,akkor meg mi a probléma?:)

egyébként gondolj arra hogy Kölcsey se látott félszemére (mivel nem is volt),és milyen nagy ember lett!;)

2010. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább lesz mire fognod, ha nem találsz be elsőre a punciba.
2010. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!