Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék kicsit bátrabb...

Hogyan tudnék kicsit bátrabb lenni?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok.És az a problémám, hogy nagyon félénk vagyok...pl. nem merek oda menni a tanárokhoz kérdezni valamit beszélgetni se velük és ez így van más felnőttekkel is :(.

Hogyan tudnék kicsit bátorabb lenni ,hogy merjek megszólalni?

Lét szíves segítsetek.


2010. júl. 8. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

bátrabb!

gondolj bele a természetben a gyengéket eltapossák az erősek élik túl a megpróbáltatásokat.

gyakorolj és ha igazán akarod menni fog.

2010. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam.Igazából akkor lettem kicsit merészebb és önállóbb,amikor egyetem után elmentem au-pairkedni Angliába.Így utólag azt mondom,próbálj valami olyan munkát találni,pl vigyázz a szomszéd gyerekére,amiben nem otthon kell ülni,és magányosan tevékenykedni.Vagy keress valami hobbit,és azzal kapcsolatban egy klubot,ahol másokkal találkozhatsz,beszélgethetsz ismerős témákról,így lassan egyre bátrabban mersz majd másokhoz is közeledni.
2010. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudatosan trennirozni kell magadat

menj el rokonokhoz, beszélgess velük

mondanám az idegeneket is, de ahhoz túl fiatal vagy, meg veszélyes i lehet, de pl. a környéken lévő kávézó (ha van ilyen, és semmiképpen nem kocsma) beszélgess a tulajjal, pultossal) menj át a szomszédhoz és beszélgess vele is

légzőgyakorlat és hajrá

az is jó lenne - ha lenne suli - hogy kiselőadásokat vállalsz el

2010. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt ismerem a videót...
2010. júl. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!