Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy autóbuszba mennyire vagy...

Egy autóbuszba mennyire vagy illedelmes? ( LENT BŐVEBBEN! )

Figyelt kérdés
Kívűlre vagy belülre ülsz? Melleted levő székre ráteszed-e a táskád? Az időseket akik állnak és a terhes nőknek átadod-e a helyedet?
2010. jan. 21. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belülre ülök, csak vonaton teszem rá, de ha valaki leakar ülni ill. ha sokan vannak evidens h elveszem, és igen átadom:D
2010. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belülre ülök, ráteszem a táskám de ha sokan vannak akkor elveszem hogy le tudjanak ülni. Nem adom át mert még senki nem kérte én meg nem azt sasolom hogy mikor kinek kell.
2010. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Helyijáraton egyes ülésre ülök (ha még van), amikor arra jön egy idős ember, megkérdezem h le tetszik-e ülni.

Ha nincs egyes kettesen belül, táskát ölbe, az ül le mellém aki akar, átadni nem adom át, mert egyrészt az elhaladók így távol vannak, meg a mellettem ülőnek is fel kell állnia.


Távolságin belülre ülök, táskát magam mellé, ha sokan vannak elveszem, de van h még pakolászok és már akkor odajön vki megkérdezni, szabad-e a hely. Átadni itt nem adom át, nem fogok 2,5 órát állni. Egyszer volt, hogy már csak a külső ülésen volt hely és jött egy néni, akkor átadtam neki és a lépcsőn utaztam. Állni utálok, sajnos párszor már kellett, 1x rosszul is lettem, persze a helyét nem adta át senki.

2010. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akik ideírnak, mind átadják a helyet leteszik a táskát stb. Akik kívűlre ülnek, és úgy hogy lehetőleg ne ülhessen le annyi ember, amennyi elférne, kétlem hogy írni tudnának értelmesen. XP

Amúgy én mindig a lehető legkisebbre húzom össze magam, ilyen vagyok, tömegben meg főképp, de amikor a gimnazisták "krémje" üddögél a fél buszon nem adom át a helyem, és ha engem szúr ki a néni/bácsi, mert hát ugye én tűnök a kisebb ellenállásnak, ezt meg is mondom nekik. Egész nap rohangáltam dolgoztam, elsősorban nem nekem illene átadni a helyem.


22/L

2010. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak helyi busszal járok. Mindig Kívülre ülök, és magam mellé teszem a táskámat. A terhes nőknek mindig, az idős emberek közül csak azoknak adom át a helyem, akik nem bunkók, és nem várják el, hogy azonnal felpattanjak a helyemről.
2010. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan busszal megyek amiről tudom hogy iskolajárat (reggel 6 óra) akkor belülre ülök és alszok :D

ha egyéb busszal megyek, akkor kívülre ülök, mert tudom hogy úgy is jön majd idős ember, és át kell adni a helyet...rajtam kívül más meg más úgyse adja át...esetleg 50 éves a 70 évesnek...hát igen .. innen is látszik hogy az akkori emberek meg voltak nevelve.

2010. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam leülni, csak ha üres a busz, de ha le kellene ülnöm, akkor átadnám, ha nem pofátlankodik.
2010. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy csinálom, hogy velem lehetetlen illetlenkedni, mert pont lesz@rom, hogy van helyem, vagy jó-e nekem. Kialakul, vagy ha nem, akkor is 0 halott (kivéve, ha...). Nem olyan nagy tudomány ez, mint amekkorát hajlamos egy duzzogó nép kanyarintani köré.
2010. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kívülre ülök, ráteszem a táskám, ha vki leszeretne ülni

elveszem a táskám és nem figyelgettem, h kinek kell hely.

Átadni nem szoktam a helyem nekem sem szokták. De ha úgy adódna terhes nőnek átadnám. Idősnek csak akkor, ha

nem bunkó.

2010. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!