Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó legyek vagy illedelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó legyek vagy illedelmes?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Megkérdeztem pár ismerősömet,hogy csajozásnál miként viselkedjek. Az egyik tábor azt mondja,hogy legyek tahó,mert a jó fiúknak esélyük sincs. A másik oldal ezzel szemben az ellenkezőjét fújja: "Légy tisztelettudó'"


2011. szept. 8. 14:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy. Nézz ki jól, az a lényeg.
2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

A bunkót nem úgy értik szerintem, hogy porig alázod meg oltogatod a lányt. Csipkelődj, hülyéskedj, szekáld kicsit, de ne vidd túlzásba. A kettő keveréke a jó.

18L

2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Én inkább az a tpíus vagyoka,ki kinyitja az ajtót a lány előtt,és előreengedi őt. Ha lenne autóm,még annak az ajtaját is kinyitnám. :)
2011. szept. 8. 14:12
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, ezt ne is hagyd abba :D
2011. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél papucs!

ne legyél nagyképű!

2011. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Értem. Találjam meg a középutat.
2011. szept. 8. 14:16
 7/49 anonim ***** válasza:
54%

illedelmes bunkó legyél .hehe

de komolyan a csajoknak vmiért azok a pasik kellenek akik látszólag szarnak a fejükre és nem törődnek velük.

Ez csak az elején lényeg aztán ne bunkózz vele :)

2011. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
14%

"Én inkább az a típus vagyok, aki kinyitja az ajtót a lány előtt és előreengedi őt.

Ha lenne autóm,még annak az ajtaját is kinyitnám. :)"


Hát itt hibádzik a dolog.

Elsőként szálljon csak ki szépen a lány a kocsiból és nyissa ki ő az ajtót (ez nagyon imponálni szokott nekik).

Ja és ha étterembe viszed nehogy kifizesd a számlát, mert akkor a nő önérzetébe gázolsz (azt hiszi majd h erre is alkalmatlannak találod, hogy egy vacsorát kifizessen)


Ami a legfontosabb, hogy ha mondd valami vicceset, akkor ne kezdj el idiótán röhögni, hogy höhöhöhö, hanem mondd azt, hogy: Hát ez qrca vicces volt bammeg, jobbat nem tudsz?



Hidd el, ujjad köré csavarod a csajt! :)

2011. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és fontos, hogy váratlanul váltogasd!
2011. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Én annak is örülök,ha egy összejön,szóval ez a váltogatós javaslat nem jó. Nagyigényű sem vagyok. Már egy üresfejűvel is beérem.
2011. szept. 8. 14:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!