Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves nő és 20 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő és 20 éves férfi között működhet jól egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én, mint 24 éves bige azt vettem észre, hogy a 20-21 éves fiúknak nagyon bejövök. Bátorságom nem volt még hozzá, hogy kezdjek is egy ilyen korú sráccal.


Egy darabig biztos, hogy működik, elvégre nem olyan hatalmas időről van szó, de azért komoly, tervekkel és célokkal teli kapcsolatra ne nagyon számíts. Egy ilyen fiatal fiú még nagyon az élet küszöbén áll.


24/L

2011. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

talán igen , talán nem....


Habár elég kevés az ilyen kapcsolat....persze ezen az oldalon biztosan rengeteg.... :)

2011. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A kor kevésbé számít szerintem, sokkal fontosabb, hogy milyen típusú a két ember. Egy érettebb 20 éves fiú jól passzolhat egy 25 éves lánnyal, mint ahogy egy kamaszos, bohém 25 éves nő is egy átlag 20 évessel. Esetleg jövedelembeli különbségek vagy rövidtávú célok miatt lehetnek ellentétek- ezeket érdemes tisztázni, ha komolyra fordul.
2011. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Simán, ha a lány nem akar mindenáron szaporodni.
2011. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Matthew Shepherd válasza:
Én 20 éves srác vagyok és képes lennék elhatározni magam komolyabban ha szerelmes vagyok. Nem kor kérdése annyira hanem inkább felfogásé. Persze tudjuk ,hogy egy tartós kapcsolathoz kell alapvetően, megértés , szeretet , elfogadás. Ezek általába nincsenek meg egy 20 éves srácban így tehát jogos a feltevésed miszerint nem lehetne komoly kapcsolat de nem lehet állandósítani! Mert biztos nem 1-2 olyan ember van aki tudná komolyan gondolni már 20 évesen is "az élet küszöbén"
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálam a 16-20 évesek próbálkoznak, mindig koruk bélinek néznek. :D

Őszintén, nem tartom őket hozzám illőnek, nem szeretnék eltartani egy kölyökpasit, nem beszélve arról, hogy még ezután jön a kiélős korszakuk.

A 28 éves párom is olyan néha mint egy hisztis kölyök, hát még egy nála fiatalabb... :D

26N

2011. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Matthew Shepherd válasza:
Ne általánosítsatok, tegyétek oda "tisztelet a kivételnek" :D MERT VAN KIVÉTEL !!!
2011. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

"Őszintén, nem tartom őket hozzám illőnek, nem szeretnék eltartani egy kölyökpasit, nem beszélve arról, hogy még ezután jön a kiélős korszakuk."


De ugye fordítva teljesen természetes igaz?

2011. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, képzeld van állásom és a párom nem tart el! Megosztjuk a költségeket egymás közt, mint ahogy a legtöbb pár csinálja. Gondolom erre sosem jöttél volna rá a szegényes logikáddal. -.-

Nincs nő aki eltartson, te meg nem akarsz dolgozni. Ezért savanyú a szőlő, igaz?

2011. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen tud jól müködni egy ilyen kapcsolat, csak sajnos a Nök nagy része nem kezd fiatalabb Férfival, esélyt sem ad...


Nekem volt idösebb barátnöm és nagyon jó volt.

Nem a nagyvilág elvárásainak akart megfelelni, hanem egyszerüen az kellett neki amit képviselek, aki vagyok.

2011. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!