Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Orrsövényferdülésem van és...

Orrsövényferdülésem van és meg szeretném műttetni mert zavar. Meg műttethetem 16 évesen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.


Voltam fül orrgégészeti rendelőben ott azt mondta az orvos hogy nem vészes. De zavar mert ferde egy kicsit az orrom és a sportban is zavar mert nem kapok rendesen levegőt.


2014. okt. 4. 15:07
 1/2 kmx1x2 ***** válasza:
0%

Egy 16 éves sráctól egy másik 16 évesnek. Szerintem beszéld meg szüleiddel/rokonaiddal/felnőttel, hogy mi lenne a helyes döntés és hogy mivel járna. Valakivel, akiben megbízhatsz. Nem azt mondom, hogy szaladj anyucihoz/apucihoz és intézzétek el magatok, hanem, hogy jobb meggondolni mielőtt belevágnál. Egy ilyen műtét nem két fillér és nem biztos, hogy megéri. Ha pedig igen, mert zavar a dolog, akkor pedig a kivitelezését kell átgondolni, pl. pénz, orvos, stb.

Ha úgy gondolod és telik rá + megengedték(?), akkor nosza, csak gondold át!

2014. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műtét ingyenes és nem otthoni megbeszélés kérdése, mivel 18 év alatt nem hajtják végre.
2014. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!