Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy zavar/zavar...

Miért van az, hogy zavar/zavarban vagyok ha mások előtt vagy másokkal kell ennem? (a családom kivétel) 22/L

Figyelt kérdés
nem tudom miért van ez, de már kiskorom óta, és nagyon zavar.. valaki másnak nincs ilyen problémája?
2014. aug. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy, vagy voltál túlsúlyos? Engem is zavart régebben ez a dolog, épp az előbbi indok végett. Mostanság meg annyi gondom van, hogy magasról le... ezt. :D Egyszerűen már nem érdekel, nem foglalkozom vele.
2014. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, elég vékony vagyok :D szóval tényleg nem tudom miért
2014. aug. 18. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt én sem értem, minden bizonnyal valami régi rossz élmény a mások előtti evéssel.
2014. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre csak egy megoldás van: Gyere el velem vacsorázni. Majd én is jól zavarba jövök és pirulhatunk együtt. Mit szólsz? 26/F :D
2014. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mi duma... :D
2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:

Én is sokszor éreztem ezt egy időben. Kisebb koromban volt, hogy egyenesen képtelen voltam mások előtt enni.

Ami nekem segített, hogy kicsit a hozzáállásomat megváltoztattam: úgy kezdtem gondolni az evésre, mint egy puszta létszükséglet, mintha semmi más szerepe nem lenne a világon, mint a létfenntartás. Egy idő után természetesség vált.

2014. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24 vagyok, ugyanez. A párom családjával heti 1x eszek, és még is zavarban vagyok, alig merek enni, alig eszek, pl levesnél is annyira ráparázok, hogy félrenyelek, aztán köhögni se merek, mindig csak akkor köhögök, ha muszáj:S:D beteeeg.. pedig én se voltam se kövér se vézna, mindig jó alakom volt..és nincs semmilyen emlékem, rossz élményem..
2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!